R RAYMON TrailRay 160E 10.0 SE
rraymon
Enduro
R RAYMON TrailRay 160E 10.0 SE is een e-enduro-mountainbike (2024) by R Raymon. Deze fiets is gericht op rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Fit: sportieve, actieve houding. Terrein: gericht op technische trails en ruwer terrein. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding, een balans tussen comfort en directheid en capabele vering op ruwer terrein. De belangrijkste trade-off is minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
7.5
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
6.6
Waarde
8.8
Pasvorm
8.1
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.0
Laag
Klimefficiëntie
4.8
Alleskunner
Vering
8.0
Klaar voor zware impacts
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.5
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
7.7
Verstelbaar
Rijcomfort
8.4
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.8
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Technische trailsBatterij
Batterij
3.2
Woon-werkritten
Specificaties
Algemeen
Merk
rraymon
Model
R RAYMON TrailRay 160E 10.0 SE
Jaar
2024
Prijs
$5,459
Gewicht
26 kg
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Enduro
Groepset
SX Eagle
Frame
Frame
29", Alloy 6061, Integrated battery, Boost, 160 mm
Voorvork
RockShox Domain RC, DebonAir, Air, 170 mm, tapered
Achterdemper
RockShox Super Deluxe Select+, Air, 230x65 mm
Veringtype
Full
Aandrijving
Shifters
SRAM SX Eagle, Single Click
Achterderailleur
SRAM SX Eagle, 12-S
Cassette
SRAM PG-1210, 11-50 T
Crankstel
R Raymon, Narrow Wide, 38 T
Ketting
SRAM SX Eagle
Wielen
Velgen
Front: Rim: Mach 1 TRUCKY 30, With eyelets, Tubeless ready / Hub: R Raymon DA210F, 6-hole, 15x110 mm, thru axle, Rear: Rim: Mach 1 TRUCKY 30, With eyelets, Tubeless ready / Hub: R Raymon DA210R, 6-hole, 12x148 mm, thru axle
Banden
Rear: Schwalbe Hans Dampf, Evolution, 60-622, 29 x 2.35, Tubeless ready
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Front: SRAM G2 R, 4-piston, Hydraulic disc brake, Rear: SRAM G2 R, 4-piston, Hydraulic disc brake
Cockpit
Stuurpen
R Raymon 35, 0 °, Ahead
Stuur
R Raymon Riser 35 mm, 780 mm, Sweep: 9 °, Rise: 20 mm
Handvatten
R Raymon MTB, Lock-on grips
Zadel
Zadel
R Raymon MTB
Zadelpen
R Raymon, 34.9 mm, Dropper post
Elektrische Componenten
Motor
Yamaha PW-X3, 250 W, 85 Nm
Accu
Simplo, 720 Wh, 36 V
Oplader
Simplo rapid charger, 4 A
Actieradius
3.2
Geometrie
| Afmetingen | LG |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.297 mm |
| Bottom Bracket Height | 354 mm |
| Front Center | 826 mm |
| Rake | 39 mm |
| Trail | 139 mm |
| Stack | 629 mm |
| Reach | 485 mm |
| Top Tube Length | 561 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 460 mm |
| Head Tube Angle | 64 ° |
| Head Tube Length | 110 mm |
| Chainstay Length | 460 mm |
| Wheelbase | 1285 mm |
| Bottom Bracket Drop | 20 mm |
| Wheels | 29" |

























































