R RAYMON TrailRay 140E 10.0 SE
rraymon
Trail
R RAYMON TrailRay 140E 10.0 SE is een e-trail-mountainbike (2024) by R Raymon. Dit past bij rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Terrein: sterk op natuurlijke trails en gemengd terrein. Op basis van de metrics springen eruit: comfortgericht rijgevoel op langere ritten, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en capabele vering op ruwer terrein. De belangrijkste trade-off is minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Gebruik MatchBikes.com om deze fiets te vergelijken met trail-alternatieven.
6.5
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
6.0
Waarde
5.7
Pasvorm
7.9
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.0
Zeer laag
Klimefficiëntie
4.7
Alleskunner
Vering
7.0
Klaar voor zware impacts
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.4
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
7.7
Verstelbaar
Rijcomfort
8.1
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
5.7
Redelijke waarde
Ondergrond Bereik
Natuurlijke trailsBatterij
Batterij
3.5
Woon-werkritten
Specificaties
Algemeen
Merk
rraymon
Model
R RAYMON TrailRay 140E 10.0 SE
Jaar
2024
Prijs
$5,459
Gewicht
26.5 kg
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Trail
Groepset
SX Eagle
Frame
Frame
29", Alloy 6061, Integrated battery, Boost, 140 mm
Voorvork
RockShox Domain RC, DebonAir, Air, 150 mm, tapered
Achterdemper
RockShox Super Deluxe Select, Air, 230x57.5 mm
Veringtype
Full
Aandrijving
Shifters
SRAM SX Eagle, Single Click
Achterderailleur
SRAM SX Eagle, 12-S
Cassette
SRAM PG-1210, 11-50 T
Crankstel
R Raymon, Narrow Wide, 38 T
Ketting
SRAM SX Eagle
Wielen
Velgen
Front: Rim: Mach 1 TRUCKY 30, With eyelets, Tubeless ready / Hub: R Raymon DA210F, 6-hole, 15x110 mm, thru axle, Rear: Rim: Mach 1 TRUCKY 30, With eyelets, Tubeless ready / Hub: R Raymon DA210R, 6-hole, 12x148 mm, thru axle
Banden
Rear: Schwalbe Hans Dampf, Evolution, 60-622, 29 x 2.35, Tubeless ready
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Front: SRAM G2 R, 4-piston, Hydraulic disc brake, Rear: SRAM G2 R, 4-piston, Hydraulic disc brake
Remhendels
Aluminium, Brake lever, adjustable, 2-finger
Cockpit
Stuurpen
R Raymon 35, 0 °, Ahead
Stuur
R Raymon Riser 35 mm, 780 mm, Sweep: 9 °, Rise: 20 mm
Handvatten
R Raymon MTB, Lock-on grips
Zadel
Zadel
R Raymon MTB
Zadelpen
R Raymon, 34.9 mm, Dropper post
Elektrische Componenten
Motor
Yamaha PW-X3, 250 W, 85 Nm
Accu
Simplo, 720 Wh, 36 V
Oplader
Simplo rapid charger, 4 A
Actieradius
3.5
Geometrie
| Afmetingen | LG |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.343 mm |
| Bottom Bracket Height | 342 mm |
| Front Center | 802 mm |
| Rake | 39 mm |
| Trail | 132 mm |
| Stack | 638 mm |
| Reach | 475 mm |
| Top Tube Length | 611 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 470 mm |
| Head Tube Angle | 65 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 460 mm |
| Wheelbase | 1260 mm |
| Bottom Bracket Drop | 32 mm |
| Wheels | 29" |




























































