RadRover 6 Plus Step-Thru
Rad Power Bikes
Fatbike
RadRover 6 Plus Step-Thru is een e-fatbike (2023) van Rad Power Bikes, onderdeel van de Radrover-familie. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: handig op zachter en losser terrein. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Tegelijkertijd Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Gebruik MatchBikes.com om deze fiets te vergelijken met fatbike-alternatieven.
Beoordeling

Score Summary
Prestatie
Built for speed and efficiency
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Waarde
Batterij
Specificaties
Algemeen
Frame
Aandrijving
Wielen
Remmen
Cockpit
Zadel
Elektrische Componenten
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Reach | 425 mm |
| Top Tube Length | 623 mm |
| Seat Tube Length | 376 mm |
| Head Tube Length | 165 mm |
| Chainstay Length | 501 mm |
| Wheelbase | 1207 mm |
| Standover Height | 565 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 157 cm |
| Rider Max Height | 188 cm |


















































