RadRhino 6 Plus Step-Thru
Rad Power Bikes
Crosscountry
RadRhino 6 Plus Step-Thru is een e-cross-country-mountainbike (2023) van Rad Power Bikes, onderdeel van de Radrhino-familie. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en accu-ondersteuning passend bij dagelijkse ritten. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Gebruik MatchBikes.com om deze fiets te vergelijken met cross-country-alternatieven.
Beoordeling

Score Summary
Prestatie
Built for speed and efficiency
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Waarde
Batterij
Specificaties
Algemeen
Frame
Aandrijving
Wielen
Remmen
Cockpit
Zadel
Elektrische Componenten
Geometrie
| Afmetingen | OS |
|---|---|
| Reach | 404 mm |
| Top Tube Length | 617 mm |
| Seat Tube Length | 375 mm |
| Chainstay Length | 504 mm |
| Wheelbase | 1206 mm |
| Standover Height | 562 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 157 cm |
| Rider Max Height | 188 cm |




























































