Co-op DRT 1.0
coop
Crosscountry
Co-op DRT 1.0 is een cross-country-mountainbike (2023) van Coop. Deze fiets is gericht op rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Houding: comfortgerichte houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.5
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.4
Waarde
9.7
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.4
Gemiddeld
Klimefficiëntie
4.9
Alleskunner
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
4.6
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
7.8
Verstelbaar
Rijcomfort
6.0
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.7
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
coop
Model
Co-op DRT 1.0
Jaar
2023
Prijs
$599
Gewicht
14.06 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Tourney, Shimano
Wielen
26"
Frame
Frame
Co-op Cycles 6061 aluminum
Voorvork
SR Suntour, 100 millimeters
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano Rapidfire Plus
Achterderailleur
Shimano Tourney
Voorderailleur
Shimano Tourney
Cassette
Shimano 12,32, 7-speed
Crankstel
Shimano Tourney 42-34-24
Trapas
Cartridge bearing square
Ketting
KMC 7-speed
Wielen
Voornaaf
Shimano
Achternaaf
Shimano
Velgen
Co-op Cycles 26, 32 H
Banden
Kenda Kadre, 26 x 2.1
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Tektro hydraulic disc Hydraulic Disc Brake
Remhendels
Tektro
Cockpit
Stuurpen
Co-op Cycles 6061
Stuur
Co-op Cycles
Zadel
Zadel
WTB Volt Sport
Zadelpen
Co-op Cycles 27.2 diameter
Geometrie
| Afmetingen | XXS |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.43 mm |
| Rake | 40 mm |
| Stack | 544.7 mm |
| Reach | 380 mm |
| Top Tube Length | 545 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 320 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Chainstay Length | 435 mm |
| Wheelbase | 1047 mm |
| Standover Height | 652 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 144 cm |
| Rider Max Height | 152 cm |




























































