Kato Youth EQ
Ghost
Crosscountry
Kato Youth EQ is een cross-country-mountainbike (2024) by Ghost, onderdeel van de Kato-familie. Dit past bij rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Fit: comfortgerichte houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik. De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
5.7
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
3.9
Waarde
9.3
Pasvorm
6.6
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.0
Laag
Klimefficiëntie
2.6
Zwaar maar beheersbaar
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
3.7
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.8
Verstelbaar
Rijcomfort
6.2
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.3
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Ghost
Model
Kato Youth EQ
Jaar
2024
Prijs
$740
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Tourney, Acera
Frame
Frame
KATO YOUTH AL
Voorvork
SR Suntour XCE28 DS 100 mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Achterderailleur
Shimano Acera RD-M3020 8-S
Voorderailleur
Shimano Tourney FD-TY700-TS6
Cassette
Shimano CS-HG-200-8 12-32
Crankstel
Shimano FC-TY301 42-34-24
Trapas
Shimano BB-UN101
Ketting
KMC Z51
Wielen
Velgen
Front: Schürmann Yak Disc 25, Rear: Schürmann Yak Disc 25
Banden
Front: Mitas Ocelot 2.10, Rear: Mitas Ocelot 2.10
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Tektro HD-M275 180 mm Disc
Remhendels
Tektro HD-M275
Cockpit
Stuurpen
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
Stuur
Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 700/0
Handvatten
MTB Grip
Zadel
Zadel
Selle Italia X-Base
Zadelpen
Ghost 31.6 mm
Geometrie
| Afmetingen | XXS |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.608 mm |
| Bottom Bracket Height | 310 mm |
| Front Center | 622 mm |
| Rake | 41 mm |
| Trail | 99 mm |
| Stack | 579 mm |
| Reach | 360 mm |
| Top Tube Length | 531 mm |
| Seat Tube Angle | 73.5 ° |
| Seat Tube Length | 340 mm |
| Head Tube Angle | 68 ° |
| Head Tube Length | 95 mm |
| Chainstay Length | 430 mm |
| Wheelbase | 1048 mm |
| Bottom Bracket Drop | 45 mm |
| Standover Height | 670 mm |
| Wheels | 27" |
| Rider Min Height | 145 cm |
| Rider Max Height | 164 cm |




























































