Flightline 24
Haro
Crosscountry
Flightline 24 is een cross-country-mountainbike (2024) by Haro, in de Flightline-serie. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
7.3
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
6.8
Waarde
9.8
Pasvorm
6.5
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.5
Gemiddeld
Klimefficiëntie
8.6
Klimmer
Vering
3.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.5
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.3
Verstelbaar
Rijcomfort
5.8
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.8
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Haro
Model
Flightline 24
Jaar
2024
Prijs
$429
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Tourney, Shimano
Wielen
24"
Frame
Frame
Flightline X6 Series aluminum frame
Voorvork
HL 410E 1-1/8" threadless suspension fork w/ 40mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano SL-RV200 7-SPD Revo Shifter W window
Achterderailleur
Shimano RD-TY200, Tourney 7spd
Cassette
Shimano freewheel 14-34T
Crankstel
Aluminum 3-pc 32T crankset w/ double chainguard
Trapas
Cartridge Bearing 68mmX119mm
Ketting
KMC Z7 GYBR, 1/2?x3/32?x90L, 7-Spd
Wielen
Voornaaf
Steel 32H 3/8"
Achternaaf
Steel 32H 3/8"
Velgen
Aluminum single wall 20" rims
Banden
Chao Yang H-5129 24"x2.10"
Remmen
Remtype
Rim
Rembeschrijving
Promax TX-121 V-Brakes
Remhendels
Promax BL-81G | Short reach
Cockpit
Stuurpen
1-1/8" threadless 3D Forged Alloy 45mmL, 7° rise
Stuur
Alloy riser, 620mmW, 9° back sweep, 25mm rise, ø31.8
Zadel
Zadel
Haro Flightline Jr
Zadelpen
Alloy micro adjust ø 27.2
Geometrie
| Afmetingen | 24" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.396 mm |
| Front Center | 581 mm |
| Rake | 35 mm |
| Stack | 504 mm |
| Reach | 361 mm |
| Top Tube Length | 515 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 271 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 100 mm |
| Chainstay Length | 405 mm |
| Wheelbase | 984 mm |
| Bottom Bracket Drop | 30 mm |
| Standover Height | 584 mm |
| Wheels | 24" |




























































