Cascade 2
Polygon
Crosscountry
Cascade 2 is een cross-country-mountainbike (2024) van Polygon, in de Cascade-serie. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Wat hij iets inlevert is minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
7.6
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
7.0
Waarde
9.9
Pasvorm
7.2
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.7
Gemiddeld
Klimefficiëntie
8.2
Klimmer
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.3
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.1
Verstelbaar
Rijcomfort
7.3
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Polygon
Model
Cascade 2
Jaar
2024
Prijs
$346
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Tourney
Wielen
27.5"
Frame
Frame
Quick Release 9x100mm, Cartridge bearing BB
Voorvork
SR Suntour XCE28, 100mm Travel, 9x100mm QR
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano Tourney ST-EF41, 3x7-Speed
Crankstel
Steel Crankset, 42x34x24T
Ketting
KMC HV-500, 7-Speed
Wielen
Voornaaf
Alloy, 9mm Thru-Axle, 100mm spacing
Achternaaf
Alloy, 9mm Thru-Axle, 135mm spacing
Velgen
Polygon, Alloy double wall, 20mm inner, 32H
Banden
DELI 27.5"x2.1"
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Front: Shimano ST-EF41 Lever, Tektro MD-M280 Caliper, 160mm Rotor, Rear: Shimano ST-EF41 Lever, Tektro MD-M280 Caliper, 160mm Rotor
Cockpit
Stuurpen
Entity Alloy, 45mm length, 31.8mm clamp
Stuur
Polygon Steel, 31.8mm Clamp, 680mm wide
Zadel
Zadel
Polygon MTB Saddle, Steel
Zadelpen
Entity 27.2x350mm
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.48 mm |
| Bottom Bracket Height | 298 mm |
| Front Center | 660 mm |
| Rake | 42 mm |
| Trail | 91 mm |
| Stack | 603 mm |
| Reach | 407 mm |
| Top Tube Length | 590 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 456 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 105 mm |
| Chainstay Length | 435 mm |
| Wheelbase | 1091 mm |
| Bottom Bracket Drop | 47 mm |
| Standover Height | 746 mm |
| Wheels | 27" |
| Rider Min Height | 165 cm |
| Rider Max Height | 175 cm |




























































