Scale 700
Scott
Crosscountry
Scale 700 is een cross-country-mountainbike (2024) van Scott. Het is ideaal voor rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en capabele vering op ruwer terrein. De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
7.3
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
7.9
Waarde
7.0
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.9
Gemiddeld
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.1
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.9
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.2
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
7.0
Redelijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Scott
Model
Scale 700
Jaar
2024
Prijs
$1,469
Gewicht
11.7 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
NX Eagle, SX Eagle
Frame
Frame
Scale 27.5" Alloy 6061 Custom butted tubing; QR 5x135mm / Tapered headtube / BB92; Internal shifting cable routing / Replaceable hanger
Voorvork
Manitou Markhor 27.5 / 100mm travel; Tapered Steerer / 100x9mm / "KTK" Kids' Tune
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
SRAM SX Eagle Trigger
Achterderailleur
SRAM NX Eagle 12 Speed
Cassette
SRAM SX / PG1210 / 11-50
Crankstel
SRAM SX Eagle DUB / 155mm / 30T
Trapas
SRAM DUB PF integrated / shell 41x92mm
Ketting
SRAM CN SX Eagle
Wielen
Voornaaf
Formula CL51 / QR
Achternaaf
Formula CL52 / QR
Velgen
Syncros / Disc / 32H
Spaken
Stainless Black 15G / 1.8mm
Banden
Front: Maxxis Ikon / 27.5x2.2" / 60TPI / folding, Rear: Maxxis Ikon / 27.5x2.2" / 60TPI / folding
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano BR-MT500
Remhendels
Shimano BL-MT501
Cockpit
Stuurpen
Syncros 6061 Alloy; Oversized 31.8mm / 1 1/8" / 7° angle
Stuur
Syncros T-Bar / Alloy 6061; T shape Flat / 9° / 680mm; Syncros Youth 115
Zadel
Zadel
Syncros Future Pro
Zadelpen
Syncros / 31.6x350mm
Geometrie
| Afmetingen | XS |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 312 mm |
| Front Center | 641 mm |
| Top Tube Length | 560 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 355 mm |
| Head Tube Length | 100 mm |
| Chainstay Length | 430 mm |
| Wheelbase | 1064 mm |
| Bottom Bracket Drop | 58 mm |
| Standover Height | 735 mm |
| Wheels | 27" |




























































