Spyke 26
silverback
Crosscountry
Spyke 26 is een cross-country-mountainbike (2024) by Silverback, onderdeel van de Spyke-familie. In de praktijk is dit een sterke match voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Fit: comfortgerichte houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Tegelijkertijd Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
7.5
Beoordeling

+1
Image 1 of 7
Score Summary
Prestatie
7.2
Waarde
9.9
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.4
Laag
Klimefficiëntie
9.5
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
3.9
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.4
Verstelbaar
Rijcomfort
6.0
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
silverback
Model
Spyke 26
Jaar
2024
Prijs
$528
Gewicht
13.82 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT Mezzo
Frame
Frame
Hydro formed 26" 6061 Aluminium, Tapered Headtube, OLD 135mm
Voorvork
SR Suntour XCE28 DS 26 100mm Disc brake, Coil
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
R: Microshift TS39-8R - 8 speed
Achterderailleur
Microshift RD-M36S 8 Speed
Cassette
Microshift 8spd, 11-34T
Crankstel
3 Piece 152mm, 32T chainring, Black, BSA73mm
Trapas
BSA73
Ketting
KMC 8 Speed
Wielen
Voornaaf
F: Surface, 100x9mm QR, 6 Bolt, 32H
Achternaaf
F: Surface, 100x9mm QR, 6 Bolt, 32H
Velgen
F: 26" SURFACE Symmetrical Alloy Single Wall, 32H, Tubeless Compatible
Banden
F: 26 x 2.35" CST 27TPI, Wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
F: Mechanical Disc brakes, 160mm rotors F & R, 6 Bolt
Cockpit
Stuurpen
31.8mm, 60mm, Alloy
Stuur
Alloy Handlebar, Dia: 31.8mm, Backsweep: 5°, Rise: 5mm
Handvatten
SURFACE Push-on Grip
Zadel
Zadel
SURFACE Ergo, Satin Cromo Rails
Zadelpen
27.2mm x 300mm, Alloy Black
Geometrie
| Afmetingen | SM |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.516 mm |
| Bottom Bracket Height | 320 mm |
| Front Center | 617 mm |
| Rake | 23 mm |
| Trail | 107 mm |
| Stack | 576 mm |
| Reach | 380 mm |
| Top Tube Length | 545 mm |
| Seat Tube Angle | 74 ° |
| Seat Tube Length | 330 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 105 mm |
| Chainstay Length | 435 mm |
| Wheelbase | 1051 mm |
| Bottom Bracket Drop | 23 mm |
| Standover Height | 680 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 146 cm |
| Rider Max Height | 160 cm |




























































