Nirvana 4X
Ghost
Dirt Jump
Nirvana 4X is een dirt-jump (2023) van Ghost, onderdeel van de Nirvana-familie. Deze fiets is gericht op rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Qua metrics valt hij op door sterk klimgedrag op langere hellingen, sterke prijs/kwaliteit-verhouding en gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
6.3
Beoordeling

+1
Image 1 of 7
Score Summary
Prestatie
5.5
Waarde
8.5
Pasvorm
6.5
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.0
Laag
Klimefficiëntie
9.7
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.1
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
6.9
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.5
Goede waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Ghost
Model
Nirvana 4X
Jaar
2023
Prijs
$1,574
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Deore
Wielen
26"
Frame
Frame
NIRVANA 4x
Voorvork
X-Fusion Slant 34 RC 100 mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
Formula 16T
Crankstel
Shimano Deore FC-M5100 30T
Trapas
BSA
Ketting
KMC Z51
Wielen
Velgen
WTB ST Light i29
Banden
Front: Maxxis DTH 26x2.30, Rear: Maxxis DTH 26x2.30
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano BR-MT410 160 mm Disc
Remhendels
Shimano BL-MT401
Cockpit
Stuurpen
Ground Fiftyone Dia. 35 mm
Stuur
Ground Fiftyone Race Dia. 35 mm 20/780 mm
Handvatten
WTB Wafel
Zadel
Zadel
Selle Italia X-Base
Zadelpen
JD-SP20T 34.9
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.38 mm |
| Bottom Bracket Height | 315 mm |
| Front Center | 680 mm |
| Rake | 41 mm |
| Trail | 94 mm |
| Stack | 562 mm |
| Reach | 406 mm |
| Top Tube Length | 552 mm |
| Seat Tube Angle | 74.6 ° |
| Seat Tube Length | 340 mm |
| Head Tube Angle | 68 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 406 mm |
| Wheelbase | 1084 mm |
| Bottom Bracket Drop | 28 mm |
| Standover Height | 657 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































