Nirvana 4X
Ghost
Dirt Jump
Nirvana 4X is een dirt-jump (2024) by Ghost, in de Nirvana-serie. Dit past bij rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Sterke punten volgens de metrics: sterk klimgedrag op langere hellingen, sterke prijs/kwaliteit-verhouding en gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
6.3
Beoordeling

+1
Image 1 of 7
Score Summary
Prestatie
5.5
Waarde
8.3
Pasvorm
6.7
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.1
Laag
Klimefficiëntie
9.4
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.2
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
6.8
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.3
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.3
Goede waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Ghost
Model
Nirvana 4X
Jaar
2024
Prijs
$1,574
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Deore
Frame
Frame
NIRVANA 4x
Voorvork
X-Fusion Slant 34 RC 100 mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
Formula 16T
Crankstel
Shimano Deore FC-M5100 30T
Trapas
BSA
Ketting
KMC Z51
Wielen
Velgen
Front: WTB ST Light i29, Rear: WTB ST Light i29
Banden
Front: Maxxis DTH 26x2.30, Rear: Maxxis DTH 26x2.30
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano BR-MT410 160 mm Disc
Remhendels
Shimano BL-MT401
Cockpit
Stuurpen
Ground Fiftyone Dia. 35 mm
Stuur
Ground Fiftyone Race Dia. 35 mm 20/780 mm
Handvatten
WTB Wafel
Zadel
Zadel
Selle Italia X-Base
Zadelpen
JD-SP20T 34.9
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.376 mm |
| Bottom Bracket Height | 346 mm |
| Front Center | 680 mm |
| Rake | 41 mm |
| Trail | 107 mm |
| Stack | 571 mm |
| Reach | 415 mm |
| Top Tube Length | 561 mm |
| Seat Tube Angle | 74.6 ° |
| Seat Tube Length | 340 mm |
| Head Tube Angle | 68 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 415 mm |
| Wheelbase | 1093 mm |
| Bottom Bracket Drop | 28 mm |
| Standover Height | 666 mm |
| Wheels | 29" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































