Rampage 2.1
Norco
Dirt Jump
Rampage 2.1 is een dirt-jump (2023) by Norco, onderdeel van de Rampage-familie. Het is ideaal voor rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Fit: sportieve, actieve houding. Terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding en capabele vering op ruwer terrein. Tegelijkertijd Om rekening mee te houden: een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
5.6
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
4.4
Waarde
8.7
Pasvorm
6.0
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
4.4
Zeer laag
Klimefficiëntie
1.0
Vlakland-specialist
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.0
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
6.6
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
5.0
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.7
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Norco
Model
Rampage 2.1
Jaar
2023
Prijs
$1,249
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
20"
Frame
Frame
X6 Aluminum DJ 20"
Voorvork
Manitou Kids DJ, 100mm Travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
12T Single Speed
Crankstel
Forged Aluminum 2 Piece, 30T Narrow Wide, 127mm
Ketting
KMC Z1, Black
Wielen
Voornaaf
Novatec Sealed Bearing, 15x100mm, 6 Bolt
Achternaaf
Novatec Sealed Bearing, Single Speed Cassette, 6 Bolt
Velgen
Alex DP17, 20", Double Wall
Banden
Front: Maxxis Grifter 2.3" Skinwall, Folding, Rear: Maxxis Grifter 2.3" Skinwall, Folding
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Front: Tektro MD-280 Mechanical Disc, Rear: Tektro MD-280 Mechanical Disc
Remhendels
Tektro Hydro Rear, Cable Front
Cockpit
Stuurpen
Alloy, 35mm Length, 31.8mm Clamp
Stuur
SDG Kids Alloy, 640mm, 25mm Rise,
Handvatten
SDG Slater Jr. 19mm ID, Lock-On
Zadel
Zadel
SDG Fly Jr.
Zadelpen
Alloy 27.2mm
Geometrie
| Afmetingen | 20" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.31 mm |
| Bottom Bracket Height | 245 mm |
| Front Center | 536 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 58 mm |
| Stack | 435 mm |
| Reach | 332 mm |
| Top Tube Length | 465 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 230 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 90 mm |
| Chainstay Length | 310 mm |
| Wheelbase | 845 mm |
| Bottom Bracket Drop | 17 mm |
| Standover Height | 442 mm |
| Wheels | 20" |
| Rider Min Height | 115 cm |
| Rider Max Height | 129 cm |




























































