Rampage 4.1
Norco
Dirt Jump
Rampage 4.1 is een dirt-jump (2023) by Norco, in de Rampage-serie. Het is ideaal voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Houding: comfortgerichte houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en capabele vering op ruwer terrein. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
5.6
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
4.4
Waarde
8.6
Pasvorm
5.9
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
4.3
Zeer laag
Klimefficiëntie
1.0
Vlakland-specialist
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
3.7
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.1
Verstelbaar
Rijcomfort
5.6
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.6
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Norco
Model
Rampage 4.1
Jaar
2023
Prijs
$1,349
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
24"
Frame
Frame
X6 Aluminum DJ 24"
Voorvork
Manitou Kids DJ, 100mm Travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
14T Single Speed
Crankstel
Alloy Two Piece, 30T Narrow Wide, 140mm
Ketting
KMC Z1, Black
Wielen
Voornaaf
Novatec Sealed Bearing, 15x100mm, 6 Bolt
Achternaaf
Novatec Sealed Bearing Nutted, Single Speed Cassette, 135mm, 6 Bolt
Velgen
Alex MUS 30, 24", 32H, 23.5mm ID
Banden
Front: Schwalbe Billy Bonkers 2.25", Rear: Schwalbe Billy Bonkers 2.25"
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Front: Tektro MD-280 Mechanical Disc, Rear: Tektro MD-280 Mechanical Disc
Remhendels
Tektro Hydro Rear, Cable Front
Cockpit
Stuurpen
Alloy, 35mm Length, 31.8mm Clamp
Stuur
SDG Kids Alloy, 640mm, 25mm Rise
Handvatten
SDG Jr.
Zadel
Zadel
SDG Fly Jr.
Zadelpen
Alloy 27.2mm
Geometrie
| Afmetingen | 24" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.59 mm |
| Bottom Bracket Height | 263 mm |
| Front Center | 595 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 77 mm |
| Stack | 551 mm |
| Reach | 347 mm |
| Top Tube Length | 518 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 290 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 100 mm |
| Chainstay Length | 362 mm |
| Wheelbase | 952 mm |
| Bottom Bracket Drop | 50 mm |
| Standover Height | 514 mm |
| Wheels | 24" |
| Rider Min Height | 128 cm |
| Rider Max Height | 142 cm |




























































