Flow Jr 20
Rocky Mountain
Dirt Jump
Flow Jr 20 is een dirt-jump (2024) by Rocky Mountain. Het is ideaal voor rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Houding: uitgebalanceerde houding. Gebruik: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen en sterke prijs/kwaliteit-verhouding. Tegelijkertijd Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Gebruik MatchBikes.com om deze fiets te vergelijken met dirt jump-alternatieven.
5.9
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
4.7
Waarde
9.3
Pasvorm
6.0
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
4.4
Zeer laag
Klimefficiëntie
9.8
Berggeit
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.9
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.6
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
5.0
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.3
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Rocky Mountain
Model
Flow Jr 20
Jaar
2024
Prijs
$869
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
20"
Frame
Frame
Rocky Mountain 6061 Alloy | Threaded BB | 135mm | Tapered Zerostack Headtube Rear Triangle
Voorvork
Suntour XCM JR Air 80mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
14T
Crankstel
Rocky Mountain Microdrive 2PC | 28T | 76mm Asymmetrical BCD | 24mm Spindle | Crank Length = 127mm
Trapas
Rocky Mountain Sealed - Shimano Compatible
Ketting
KMC Z1
Wielen
Voornaaf
Rocky Mountain Nuts
Achternaaf
Rocky Mountain Sealed 10x135mm
Velgen
Rocky Mountain JR30 Tubeless | 32H / Tubeless Compatible - Tape / Valves / Sealant Not Incl
Spaken
2.0 Stainless
Banden
F: Kenda K-Rad 2.125 // R: Kenda K-Rad 2.125
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Mechanical Disc
Cockpit
Stuurpen
Rocky Mountain 31.8 XC | 7° Rise | All Sizes = 40mm
Stuur
Rocky Montain Jr | 600mm Width |25mm rise | 9° Backsweep |5° Upsweep | 31.8 | For 19mm Grips
Handvatten
SGD Slater JR Lock On
Zadel
Zadel
Rocky Mountain Pivotal
Zadelpen
Rocky Mountain Pivotal 27.2mm
Geometrie
| Afmetingen | kids |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.335 mm |
| Front Center | 557 mm |
| Rake | 40 mm |
| Stack | 454 mm |
| Reach | 340 mm |
| Top Tube Length | 462 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 240 mm |
| Head Tube Angle | 68.5 ° |
| Head Tube Length | 100 mm |
| Chainstay Length | 310 mm |
| Wheelbase | 866 mm |
| Bottom Bracket Drop | 15 mm |
| Standover Height | 604 mm |
| Wheels | 20" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































