Amplitude AL Elite
Saracen
Dirt Jump
Amplitude AL Elite is een dirt-jump (2024) van Saracen. Het is ideaal voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Houding: comfortgerichte houding. Gebruik: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Qua metrics valt hij op door goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen, gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik en een balans tussen comfort en directheid. Om rekening mee te houden: meer gericht op vlak/rolling dan op klimmen. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
5.5
Beoordeling

Image 1 of 2
Score Summary
Prestatie
4.7
Waarde
6.8
Pasvorm
6.2
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.2
Laag
Klimefficiëntie
1.0
Vlakland-specialist
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
4.4
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.1
Verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
6.8
Redelijke waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Saracen
Model
Amplitude AL Elite
Jaar
2024
Prijs
$1,871
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Race Face
Frame
Frame
SERIES 3 CUSTOM BUTTED AND HYDROFORMED 6013 ALLOY TUBESET. Headtube: ZS44-ZS56 tapered headtube. Dropout Design: singlespeed specific.
Voorvork
MARZOCCHI BOMBER DJ. Travel: 100mm. Technology: GRIP damper. Axle: 20mm thru-axle.
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
STEEL 12T. Speed: singlespeed.
Crankstel
RACEFACE TURBINE. Chain Ring: 28T. Crank Length: 170mm.
Trapas
RACEFACE SEALED BEARINGS.
Ketting
KMC K1.
Wielen
Voornaaf
FORMULA. Front: Formula DHL-92. Rear: Formula DC-52N. Brake Fitting: 6-bolt. Front Axle Type: 20 x 110. Rear Axle Type: 10 x 135 Nutted axle. Hole: 32H.
Achternaaf
FORMULA. Front: Formula DHL-92. Rear: Formula DC-52N. Brake Fitting: 6-bolt. Front Axle Type: 20 x 110. Rear Axle Type: 10 x 135 Nutted axle. Hole: 32H.
Velgen
DT SWISS EX471. Hole: 32H. Size: 26''. Tubeless Ready: No.
Spaken
STEEL 14G.
Banden
MAXXIS. Model: DTH wire bead. Size: 26 x 2.3.
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
SHIMANO DEORE. Model: M6100. Brake Type: Hydraulic two piston. Rotor Size: 160/160mm.
Remhendels
SHIMANO DEORE M6100.
Cockpit
Stuurpen
RACEFACE CHESTER. Length: 35mm. Rise: 0 degree. Clamp: 35mm. Type: Ahead.
Stuur
RACEFACE CHESTER. Width: 780mm. Rise: 35mm. Bar Bore: 35mm.
Handvatten
ODI ELITE MOTION.
Zadel
Zadel
SARACEN CUSTOM INTEGRATED.
Zadelpen
SARACEN. Type: Integrated with saddle. Size: 27.2mm.
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.545 mm |
| Bottom Bracket Height | 328 mm |
| Front Center | 650 |
| Rake | 6 mm |
| Trail | 132 mm |
| Stack | 618 mm |
| Reach | 400 mm |
| Top Tube Length | 580 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 310 mm |
| Head Tube Angle | 68 ° |
| Head Tube Length | 115 mm |
| Chainstay Length | 390 mm |
| Wheelbase | 1040 mm |
| Bottom Bracket Drop | 15 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 154 cm |
| Rider Max Height | 184 cm |




























































