Voltage YZ 0.1
Scott
Dirt Jump
Voltage YZ 0.1 is een dirt-jump (2023) by Scott, onderdeel van de Voltage-familie. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik. Om rekening mee te houden: meer gericht op vlak/rolling dan op klimmen. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
5.9
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
4.9
Waarde
8.1
Pasvorm
6.5
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.6
Laag
Klimefficiëntie
1.5
Vlakland-specialist
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.5
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.4
Verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.1
Goede waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Scott
Model
Voltage YZ 0.1
Jaar
2023
Prijs
$1,599
Gewicht
12.8 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
26"
Frame
Frame
Voltage YZ DJ 6061 Alloy Hydroformed tubing Disc Dropout / horizontal for 135x10mm single speed
Voorvork
X-Fusion Slant DJ 100mm travel / Air / Lo Comp / Rebound
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
Sprocket / 12 T
Crankstel
SCOTT Cr-Mo 3-piece cranks 170mm / 25T Alloy BMX sprocket
Trapas
Jien-Yuan BB92 / 19mm Axle
Ketting
KMC Z510
Wielen
Voornaaf
Formula DC-51 / 100x15mm / thru axle
Achternaaf
Formula DC42-N w/tracknut / single Speed
Velgen
Syncros MD25 Disc / 32H
Spaken
Stainless 14G / black / 2.0mm
Banden
Front: Kenda K905 K-RAD 30TPI / wire / 26x2.3", Rear: Kenda K905 K-RAD 30TPI / wire / 26x2.3"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Tektro HDM275 Hydr. Disc
Cockpit
Stuurpen
Syncros XM1.5 31.8mm / 40mm / 0°
Stuur
Syncros Hixon 2.0 Rise 31.8mm / 800mm / 20mm Rise Syncros Pro DH lock-on grips
Zadel
Zadel
Syncros DJ1.5 / Pivotal
Zadelpen
Syncros DJ1.5 / Pivotal / 31.6mm
Geometrie
| Afmetingen | LG Low |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.415 mm |
| Bottom Bracket Height | 324 mm |
| Front Center | 667 mm |
| Rake | 42 mm |
| Trail | 90 mm |
| Stack | 570.9 mm |
| Reach | 403.4 mm |
| Top Tube Length | 600 mm |
| Seat Tube Angle | 71 ° |
| Seat Tube Length | 315 mm |
| Head Tube Angle | 68.5 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 380 mm |
| Wheelbase | 1047 mm |
| Bottom Bracket Drop | 15 mm |
| Standover Height | 702 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































