P.2
Specialized
Dirt Jump
P.2 is een dirt-jump (2024) van Specialized. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en meer gericht op vlak/rolling dan op klimmen. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
6.2
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
5.4
Waarde
8.4
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
7.2
Hoog
Klimefficiëntie
1.3
Vlakland-specialist
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.2
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.8
Verstelbaar
Rijcomfort
5.6
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.4
Goede waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Specialized
Model
P.2
Jaar
2024
Prijs
$1,250
Gewicht
10.5 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
24"
Frame
Frame
Specialized P.2, A1 Premium Alloy, 24", Fully Butted Tubing, Tapered Head Tube, BSA 73mm BB Shell, 12x148TA Sliding Dropouts, Single Speed or Geared Compatible, 52mm CL, Internal cable routing, 30.9 Seat Tube, Dropper Post Compatible
Voorvork
Manitou J-Unit Comp 24", 100mm Travel, DJ Tune, 15x110mm thru-axle, Tapered ST
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
13T SS Cog
Crankstel
Specialized P.series, Forged, 24mm Spindle, 52mm CL, 140mm Length, 30T
Trapas
BSA 73mm
Ketting
KMC Z1, 1/2x3/32", Single Speed
Wielen
Voornaaf
Alloy, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 6-bolt, 32h
Achternaaf
Alloy, Single Speed, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 6-bolt, 32h
Velgen
Specialized P.Series, 24", 32h, 26mm ID, Disc Brake Only
Spaken
Stainless, 14g
Banden
Front: Specialized Kicker Sport, 24x2.1", Rear: Specialized Kicker Sport, 24x2.1"
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Front: Radius CX7, Mechanical Disc, 160mm Rotor, Rear: Radius CX7, Mechanical Disc, 160mm Rotor
Cockpit
Stuurpen
Specialized Alloy Trail Stem
Stuur
Specialized P.Series MTB Dirt, 6061 alloy, 9-degree backsweep, 6-degree upsweep, 38mm rise, 750mm width, 31.8mm clamp
Handvatten
Specialized Trail Grips, lock-on
Zadel
Zadel
Specialized P.series, Steel Rails
Zadelpen
Specialized, 6061 alloy, 2-bolt clamp, 0mm setback, 30.9mm
Geometrie
| Afmetingen | P2 |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.45 mm |
| Bottom Bracket Height | 290 mm |
| Front Center | 600 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 81 mm |
| Stack | 525 mm |
| Reach | 362 mm |
| Top Tube Length | 532 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 300 mm |
| Head Tube Angle | 68.5 ° |
| Head Tube Length | 95 mm |
| Chainstay Length | 362 mm |
| Wheelbase | 960 mm |
| Bottom Bracket Drop | 25 mm |
| Standover Height | 647 mm |
| Wheels | 24" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































