P.3
Specialized
Dirt Jump
P.3 is een dirt-jump (2022) van Specialized. Dit past bij rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Qua metrics valt hij op door sterk klimgedrag op langere hellingen en comfortgericht rijgevoel op langere ritten. Vergeleken met specialisten is de trade-off minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds en value hangt meer af van prioriteiten dan van puur ‘goedkoop’. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
4.1
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
3.1
Waarde
4.0
Pasvorm
6.5
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
4.6
Zeer laag
Klimefficiëntie
9.2
Berggeit
Vering
1.0
Minimale vering
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.8
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.7
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.2
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
4.0
Lage waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Specialized
Model
P.3
Jaar
2022
Prijs
$2,100
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
26"
Frame
Veringtype
Rigid
Geometrie
| Afmetingen | 22.5" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.37 mm |
| Bottom Bracket Height | 322.5 mm |
| Front Center | 678 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 83 mm |
| Stack | 575 mm |
| Reach | 420 mm |
| Top Tube Length | 630 mm |
| Seat Tube Angle | 70 ° |
| Seat Tube Length | 312 mm |
| Head Tube Angle | 69.5 ° |
| Head Tube Length | 122 mm |
| Chainstay Length | 382 mm |
| Wheelbase | 1060 mm |
| Bottom Bracket Drop | 16 mm |
| Standover Height | 335 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































