MOTO 1
gasgas
Fatbike
MOTO 1 is een e-fatbike (2024) by Gasgas, onderdeel van de Moto-familie. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: handig op zachter en losser terrein. Op basis van de metrics springen eruit: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en allround klimcapaciteit. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare fatbike-modellen.
5.4
Beoordeling

Image 1 of 5
Score Summary
Prestatie
3.0
Waarde
9.1
Pasvorm
7.1
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.3
Gemiddeld
Klimefficiëntie
4.5
Alleskunner
Vering
1.0
Minimale vering
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.6
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.2
Verstelbaar
Rijcomfort
7.1
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.1
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Zachte ondergrondBatterij
Batterij
2.0
Korte ritten
Specificaties
Algemeen
Merk
gasgas
Model
MOTO 1
Jaar
2024
Prijs
$2,320
Gewicht
32.3 kg
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Fatbike
Groepset
microSHIFT Mezzo, microSHIFT M26
Frame
Frame
20", Steel, Integrated battery
Voorvork
MOTO Rigid steel, Steel
Veringtype
Rigid
Aandrijving
Shifters
Microshift TS39-7R
Achterderailleur
Microshift, RD-M26S, 7-S
Cassette
MICROSHIFT-1_12_28
Crankstel
GASGAS, 38 T
Ketting
KMC Z8.3
Wielen
Velgen
Front: Rim: , With eyelets / Hub: GASGAS KT-SR3F, 6-hole, Quick-release axle, Rear: Rim: , With eyelets / Hub: 6-hole
Banden
102-406, 20
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Front: Tektro Gemini SL, 4-piston, Hydraulic disc brake, Rear: Tektro Gemini SL, 4-piston, Hydraulic disc brake
Cockpit
Stuur
GASGAS, 720 mm, Sweep: 12 °, Rise: 15 mm
Elektrische Componenten
Motor
Bafang H550, 250 W, 60 Nm
Accu
Bafang, 504 Wh, 48 V
Oplader
, 2 A
Actieradius
2.0
Geometrie
| Afmetingen | uni |
|---|---|
| Front Center | 531 mm |
| Stack | 340 mm |
| Reach | 340 mm |
| Head Tube Angle | 72 ° |
| Head Tube Length | 155 mm |
| Chainstay Length | 550 mm |
| Wheelbase | 1081 mm |
| Bottom Bracket Drop | 10 mm |
| Wheels | 20" |




























































