Relic 20
Polygon
Crosscountry
Relic 20 is een cross-country-mountainbike (2024) van Polygon, onderdeel van de Relic-familie. Dit past bij een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
6.5
Beoordeling

+5
Image 1 of 11
Score Summary
Prestatie
5.4
Waarde
10.0
Pasvorm
6.1
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
7.6
Hoog
Klimefficiëntie
4.9
Alleskunner
Vering
3.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.9
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.5
Verstelbaar
Rijcomfort
5.1
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
10.0
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Polygon
Model
Relic 20
Jaar
2024
Prijs
$352
Gewicht
11.5 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Tourney
Wielen
20"
Frame
Frame
AL6 Alloy Youth, 20" Wheels, IS Seatstay Disc Mount, 135mm Dropouts
Voorvork
Zoom HL, 40mm Travel, Alloy Crown & Lower, Coil Spring, Straight 1-1/8" Steerer, QR x 100mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano Tourney, 1x6 Revo Shifter
Achterderailleur
Shimano Tourney RD-TY21, Direct Attach
Cassette
Shimano MF-TZ500 14-28T, 6-Speed
Crankstel
Alloy 32T, 140mm
Trapas
5-Piece, 68x124mm
Ketting
KMC C30
Wielen
Voornaaf
Alloy 32H QR 6-Bolt
Achternaaf
Alloy 32H QR 6-Bolt
Velgen
Alloy, Double-Wall, Disc Specific, 32H
Spaken
Stainless Steel Spokes
Banden
20 x 2.0"
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Tektro TS-325A Mechanical Disc, Alloy Lever, 160mm Rotor
Cockpit
Stuurpen
40mm, Steel
Stuur
560mm, Steel
Zadel
Zadel
Polygon Kids
Zadelpen
27.2x300mm, 16mm Offset, Alloy
Geometrie
| Afmetingen | 20" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.42 mm |
| Bottom Bracket Height | 252 mm |
| Stack | 444 mm |
| Reach | 313 mm |
| Top Tube Length | 448 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 267 mm |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Head Tube Length | 115 mm |
| Chainstay Length | 373 mm |
| Wheelbase | 879 mm |
| Standover Height | 494 mm |
| Wheels | 20" |
| Rider Min Height | 110 cm |
| Rider Max Height | 132 cm |


















































