Xtrada 20
Polygon
Crosscountry
Xtrada 20 is een cross-country-mountainbike (2024) by Polygon, onderdeel van de Xtrada-familie. Het is ideaal voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Houding: comfortgerichte houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. Op basis van de metrics springen eruit: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
7.4
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
7.1
Waarde
9.8
Pasvorm
6.2
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.6
Laag
Klimefficiëntie
9.7
Berggeit
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.1
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.2
Verstelbaar
Rijcomfort
5.2
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.8
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Polygon
Model
Xtrada 20
Jaar
2024
Prijs
$609
Gewicht
12.9 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT Advent
Wielen
20"
Frame
Frame
ALX Junior 20” Aluminium Frame, Quick Release 10x135mm, Threaded 68mm BB
Voorvork
Suntour XCM JR, Preload Adjuster, 80mm Travel, QRx100mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
MicroShift SL-M6195R, 9-Speed Shifter
Achterderailleur
MicroShift ADVENT RD-M6195, 9-Speed
Cassette
MicroShift CS-H093, 11-38T
Crankstel
ProWheel C10Y, 32T, 127mm
Trapas
BSA, 68mm, threaded
Ketting
KMC X9, 9-Speed
Wielen
Velgen
Front: Polygon, Alloy double wall, 20”, Formula DC-20 Hub, 6 Bolt, Quick Release, Rear: Polygon, Alloy double wall, 20”, Formula DC-1422 Hub, 6 Bolt, Quick Release
Banden
VeetireCo. Crown Gem, 20x2.25”
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Front: Tektro HD-J285, Hydraulic Disc, 160mm Rotor, Rear: Tektro HD-J285, Hydraulic Disc, 160mm Rotor
Cockpit
Stuurpen
Entity Alloy, 45mm length, 31.8mm clamp
Stuur
Polygon Steel, 31.8mm Clamp, 580mm wide, 20mm Rise
Zadel
Zadel
Entity Black Saddle
Zadelpen
Entity 27.2x250mm
Geometrie
| Afmetingen | 115 - 130 cm |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.613 mm |
| Bottom Bracket Height | 259 mm |
| Front Center | 572 mm |
| Rake | 40 mm |
| Stack | 500 mm |
| Reach | 310 mm |
| Top Tube Length | 445 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 308 mm |
| Head Tube Angle | 66 ° |
| Chainstay Length | 340 mm |
| Wheelbase | 912 mm |
| Bottom Bracket Drop | 10 mm |
| Standover Height | 560 mm |
| Wheels | 20" |




























































