ASTRONUT
Calibre
Dirt Jump
ASTRONUT is een dirt-jump (2024) van Calibre, in de Astronut-serie. In de praktijk is dit een sterke match voor rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Op basis van de metrics springen eruit: sterk klimgedrag op langere hellingen, gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik en een balans tussen comfort en directheid. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
5.3
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
4.8
Pasvorm
6.2
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.1
Laag
Klimefficiëntie
8.6
Klimmer
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.8
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.9
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.0
Gebalanceerd
Waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Calibre
Model
ASTRONUT
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Frame
Frame
26" 6061 hydroformed alloy
Voorvork
Manitou circus sport forks
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Crankstel
Two piece, cromo spindle
Wielen
Voornaaf
Formula
Achternaaf
Formula
Velgen
26" double wall
Banden
Schwalbe Table top 26x2.25
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Tektro Hydraulic disc, 160mm rotor
Cockpit
Stuur
750mm, 38.1m rise, 5 upsweep, 9 backsweep
Zadel
Zadel
Pivotal saddle and post
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 329 mm |
| Top Tube Length | 591 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 330 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 115 mm |
| Chainstay Length | 386 mm |
| Bottom Bracket Drop | 14 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































