Stitched CFR Trial
Canyon
Dirt Jump
Stitched CFR Trial is een dirt-jump (2024) by Canyon, in de Stitched-serie. Het is ideaal voor rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Sterke punten volgens de metrics: sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. Om rekening mee te houden: een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en value hangt meer af van prioriteiten dan van puur ‘goedkoop’. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
4.4
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
3.0
Waarde
5.4
Pasvorm
6.6
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.2
Gemiddeld
Klimefficiëntie
2.5
Zwaar maar beheersbaar
Vering
1.0
Minimale vering
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
8.0
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
6.8
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
5.8
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
5.4
Lage waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Canyon
Model
Stitched CFR Trial
Jaar
2024
Prijs
$2,624
Gewicht
9.95 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Truvativ Descendant
Wielen
24"
Frame
Frame
Canyon Stitched Trial, High-end carbon frame with integrated impact protection for maximum durability at a low weight of only 1,700 g., Axle dimension: 12x148 mm, Material: Carbon (CF)
Voorvork
Canyon FK0097-01, The Stitched CFR Trial carbon fork: the new benchmark in incredible durability and low weight., Fork steer tube diameter: 1 1/8" - 1,5", Material: Carbon (CF)
Veringtype
Rigid
Aandrijving
Cassette
Canyon EP1549-01 Chainring, Number of sprockets: 1 | Canyon Stitched Trial, Number of sprockets: 1, Range: 16
Crankstel
SRAM Descendant 6K, Number of chainrings: 1
Trapas
SRAM DUB BSA, Bottom bracket standard: BSA 73, Weight: 87 g
Ketting
KMC Connection Link 11s | KMC X11-93
Wielen
Velgen
DT Swiss TR1700, Axle dimension: 15x110 mm, Rotor mount: IS 6-bolt | DT Swiss TR1700, Axle dimension: 12x148 mm, Rotor mount: IS 6-bolt, Weight: 840 g
Banden
Continental Air King, Width: 2.35"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Magura MT7 | MAGURA MT7, Number of pistons: 4
Cockpit
Stuurpen
SQlab 80X Trial Fabio Wibmer, Fork steer tube diameter: 1 1/8", Clamping diameter: 31,8 mm
Stuur
SQlab 30X Trial Fabio Wibmer, Clamping diameter: 31,8 mm, Width: 730 mm, Rise: 84 mm
Handvatten
SQlab 70X Fabio Wibmer
Zadel
Zadel
SQlab 60X Trial Fabio Wibmer
Zadelpen
Canyon Stitched, Clamp diameter: 25,4 mm, Material: Aluminium (AL)
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.199 mm |
| Front Center | 626 mm |
| Rake | 25 mm |
| Stack | 524 mm |
| Reach | 437 mm |
| Top Tube Length | 573 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 284 mm |
| Head Tube Angle | 73 ° |
| Head Tube Length | 145 mm |
| Chainstay Length | 363 mm |
| Wheelbase | 989 mm |
| Bottom Bracket Drop | -10 mm |
| Standover Height | 702 mm |
| Wheels | 24" |
| Rider Min Height | 140 cm |
| Rider Max Height | 200 cm |




























































