Sabbath 1S
Devinci
Dirt Jump
Sabbath 1S is een dirt-jump (2023) by Devinci. Dit past bij een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik. Om rekening mee te houden: value hangt meer af van prioriteiten dan van puur ‘goedkoop’. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
5.5
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.4
Waarde
4.4
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.0
Zeer laag
Klimefficiëntie
9.7
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.4
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.0
Verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
4.4
Lage waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Devinci
Model
Sabbath 1S
Jaar
2023
Prijs
$2,299
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
FSA
Wielen
26"
Frame
Frame
Aluminum Optimum G04
Voorvork
RockShox Pike DJ Solo Air 100 | 0T | 40 Offset
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
Formula Conversion Kit | 12T | SH
Crankstel
FSA GammaPro | Mega Exo | 30T
Trapas
FSA MegaExo | BSA | 68/73mm
Ketting
KMC Z8.3 | 8s
Wielen
Voornaaf
Formula DC-71 | Sealed | 6bolts TA 15x100mm
Achternaaf
Formula DC-142 | Sealed | 6bolts | TA 12x142mm | SH
Velgen
V2 Comp | 33mm inner
Spaken
Sapim Stainless 14G w/Nylok
Banden
Maxxis Minion DTH | 26x2.3 | Skinwall
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano MT200 | 2 Pistons
Cockpit
Stuurpen
RaceFace Chester 35 | B:35mm | 40mm | 0°
Stuur
RaceFace Chester 35 | B:35mm | R:20mm | W:780mm
Handvatten
Devinci Performance | w/lock-on
Zadel
Zadel
SDG Apollo RL
Zadelpen
V2 Comp | 31.6mm
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.39 mm |
| Bottom Bracket Height | 328 mm |
| Stack | 572 mm |
| Reach | 412 mm |
| Top Tube Length | 596 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 305 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 125 mm |
| Chainstay Length | 407 mm |
| Wheelbase | 1067 mm |
| Bottom Bracket Drop | 15 mm |
| Standover Height | 677 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 152 cm |
| Rider Max Height | 193 cm |




























































