Trid
Polygon
Dirt Jump
Trid is een dirt-jump (2023) van Polygon, in de Trid-serie. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Op basis van de metrics springen eruit: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik. Tegelijkertijd Om rekening mee te houden: meer gericht op vlak/rolling dan op klimmen. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
5.6
Beoordeling

+4
Image 1 of 10
Score Summary
Prestatie
3.9
Waarde
9.0
Pasvorm
6.5
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.9
Laag
Klimefficiëntie
1.3
Vlakland-specialist
Vering
3.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.7
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.2
Verstelbaar
Rijcomfort
6.0
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.0
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Polygon
Model
Trid
Jaar
2023
Prijs
$1,199
Gewicht
11.9 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Wielen
26"
Frame
Frame
AL6 Alloy Dirt Jump
Voorvork
X-Fusion Slant DJ 26" Air Fork with thru-axle and 34mm stanchions
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
Cog 14T
Crankstel
Samox TAF15-D32A 32T, 170mm
Trapas
Samox Integrated BSA BB
Ketting
KMC HL710
Wielen
Velgen
ALLOY DOUBLE WALL RIM W/ THRU AXLE & TRACK NUT HUB
Banden
VEE TIRES XCV (TWO SIX DJ) 26"x2.25"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
SHIMANO BR-MT200 HYDRAULIC DISC BRAKE
Cockpit
Stuurpen
Polygon Alloy, 40mm
Stuur
Polygon Alloy, 750mm
Zadel
Zadel
Polygon Pivotal Saddle
Zadelpen
Alloy, Pivotal, 30.9x200mm
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.404 mm |
| Bottom Bracket Height | 327 mm |
| Front Center | 662 mm |
| Rake | 36 mm |
| Trail | 87 mm |
| Stack | 584 mm |
| Reach | 416 mm |
| Top Tube Length | 600 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 385 mm |
| Wheelbase | 1047 mm |
| Bottom Bracket Drop | 12 mm |
| Standover Height | 651 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































