Trid ZZ
Polygon
Dirt Jump
Trid ZZ is een dirt-jump (2024) van Polygon. Deze fiets is gericht op rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn comfortgericht rijgevoel op langere ritten, gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik en capabele vering op ruwer terrein. Om rekening mee te houden: meer gericht op vlak/rolling dan op klimmen. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
5.6
Beoordeling

Image 1 of 3
Score Summary
Prestatie
4.7
Waarde
6.9
Pasvorm
6.6
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.3
Laag
Klimefficiëntie
1.3
Vlakland-specialist
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.1
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
5.8
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.9
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
6.9
Redelijke waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Polygon
Model
Trid ZZ
Jaar
2024
Prijs
$2,524
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
GX
Frame
Frame
AL6 Alloy Slopestyle, 100mm Travel, Internal Routing, Tapereed Headtube, 12x142mm Thru Axle, Down Tube Shifter Mount Adapter
Voorvork
Rockshox Pike DJ, 100mm Travel, Solo Air, Charger Damper, Rebound Adjuster, Tapered Steerer, 15x100mm w/ Maxle Ultimate Axle
Achterdemper
Rockshox Monarch R, Solo Air, Rapid Recovery, Rebound Adjuster, E2E 190x51mm, M8x22 Hardware
Veringtype
Full
Aandrijving
Shifters
SRAM GX DH, 7-Speed
Achterderailleur
SRAM GX DH
Cassette
SRAM PG-720, 11-25T, 7-Speed
Crankstel
Samox TAF 15-D32A 32T, 170mm
Ketting
KMC X11
Wielen
Voornaaf
Double Wall Alloy Rims/ Alloy Hubs 32H 6-Bolt / Stainless Steel Spokes / 15x100/12x142mm Thru Axle / 21 Engagement Points
Achternaaf
Double Wall Alloy Rims/ Alloy Hubs 32H 6-Bolt / Stainless Steel Spokes / 15x100/12x142mm Thru Axle / 21 Engagement Points
Banden
VeeTire XCV (Two Six DJ), 26x2.25"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Front: Shimano BR-MT501, 160mm F/R Rotors, Rear: Shimano BR-MT501, 160mm F/R Rotors
Cockpit
Stuurpen
Alloy, 40mm, 31.8mm
Stuur
Alloy, 750mm, 31.8mm
Zadel
Zadel
Pivotal Saddle
Zadelpen
Alloy, Pivotal, 30.9x200mm
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.313 mm |
| Bottom Bracket Height | 331 mm |
| Front Center | 679 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 89 mm |
| Stack | 558 mm |
| Reach | 425 mm |
| Top Tube Length | 575 mm |
| Seat Tube Length | 330 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 400 mm |
| Wheelbase | 1079 mm |
| Bottom Bracket Drop | 8 mm |
| Standover Height | 649 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































