Talon E+ 26
Giant
Crosscountry
Talon E+ 26 is een e-cross-country-mountainbike (2023) van Giant, onderdeel van de Talon-familie. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. Tegelijkertijd Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Gebruik MatchBikes.com om deze fiets te vergelijken met cross-country-alternatieven.
Beoordeling

Score Summary
Prestatie
Built for speed and efficiency
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Waarde
Batterij
Specificaties
Algemeen
Frame
Aandrijving
Wielen
Remmen
Cockpit
Zadel
Elektrische Componenten
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.49 mm |
| Bottom Bracket Height | 315 mm |
| Front Center | 630 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 101 mm |
| Stack | 553 mm |
| Reach | 370 mm |
| Top Tube Length | 535 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 320 mm |
| Head Tube Angle | 67 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 430 mm |
| Wheelbase | 1058 mm |
| Bottom Bracket Drop | 28 mm |
| Standover Height | 696 mm |
| Wheels | 26" |




























































