Roanoke 27.5in Electric Bike
Schwinn
Crosscountry
Roanoke 27.5in Electric Bike is een e-cross-country-mountainbike (2024) by Schwinn. Het is ideaal voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en comfortgericht rijgevoel op langere ritten. Wat hij iets inlevert is minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.7
Beoordeling

Image 1 of 4
Score Summary
Prestatie
5.2
Waarde
10.0
Pasvorm
7.1
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.6
Gemiddeld
Klimefficiëntie
4.8
Alleskunner
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.9
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.0
Verstelbaar
Rijcomfort
6.9
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
10.0
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
3.4
Woon-werkritten
Specificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Roanoke 27.5in Electric Bike
Jaar
2024
Prijs
$999
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT
Frame
Frame
Aluminum, 17.5", rigid, mountain
Voorvork
SR Suntour, 27.5", Hi-Ten steel, 100 mm bolt-on, QR, 80 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Microshift, 7-speed
Achterderailleur
Microshift
Crankstel
Prowheel, aluminum 170 mm, 42T
Trapas
Cartridge, square taper, 68 mm
Ketting
KMC
Wielen
Achternaaf
Steel, 36H, 6-bolt
Velgen
Aluminum, double wall, 36H, non tubeless
Spaken
14G/13G, stainless steel
Banden
27.5 in x 2.4 in, wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
JAK, cable actuated disc, aluminum, 180 mm front, 160 mm rear rotor
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless, 80 mm, 7? 31.8 mm clamp
Stuur
Aluminum, 700 mm width, 6? rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Kraton
Zadel
Zadel
Schwinn, steel rails
Zadelpen
Steel, 300 mm, 27.2 mm
Elektrische Componenten
Motor
500-watt hub drive motor
Accu
540 watt-hour internal downtube battery
Actieradius
3.4
Geometrie
| Afmetingen | 27.5" |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 305 mm |
| Front Center | 695 mm |
| Rake | 42 mm |
| Top Tube Length | 621.9 mm |
| Seat Tube Angle | 72.5 ° |
| Seat Tube Length | 450 mm |
| Head Tube Angle | 65.7 ° |
| Head Tube Length | 160 mm |
| Chainstay Length | 450 mm |
| Wheelbase | 1140 mm |
| Bottom Bracket Drop | 50 mm |
| Standover Height | 754 mm |
| Wheels | 27" |


















































