Parkwood Electric Bike
Schwinn
Crosscountry
Parkwood Electric Bike is een e-cross-country-mountainbike (2024) by Schwinn. Dit past bij een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Tegelijkertijd De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
7.0
Beoordeling

+1
Image 1 of 7
Score Summary
Prestatie
6.2
Waarde
10.0
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
9.2
Zeer hoog
Klimefficiëntie
4.8
Alleskunner
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.9
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.0
Verstelbaar
Rijcomfort
5.4
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
10.0
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
3.7
Woon-werkritten
Specificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Parkwood Electric Bike
Jaar
2024
Prijs
$1,199
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT
Frame
Frame
Aluminum, 18", rigid, comfort
Voorvork
SR Suntour NEX, 700c, Hi-Ten steel, 100 mm QR, QR axle, 63 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Microshift, 7-speed
Achterderailleur
Microshift
Crankstel
Prowheel, aluminum, 42T
Trapas
Cartridge, square taper
Ketting
KMC
Wielen
Achternaaf
Steel, 135 mm bolt-on, 36H, 160MM, 6-bolt
Velgen
Aluminum, double wall, 19.4 mm, 36H, non tubeless
Spaken
14G/13G, stainless steel
Banden
700c x 45c, wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
JAK, cable actuated disc, aluminum, 180 mm front, 160 mm rear rotor
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless, 100 mm, adjustable rise, 31.8 mm clamp, 31.8 mm clamp
Stuur
Aluminum, 660 mm width, 30 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Kraton
Zadel
Zadel
Schwinn, steel rails
Zadelpen
Steel, 300 mm, 27.2 mm
Elektrische Componenten
Motor
500-watt hub drive motor
Accu
540 watt-hour internal downtube battery
Actieradius
3.7
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Front Center | 671 mm |
| Rake | 40 mm |
| Top Tube Length | 615 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 455 mm |
| Head Tube Angle | 70.5 ° |
| Head Tube Length | 160 mm |
| Chainstay Length | 460 mm |
| Wheelbase | 1124 mm |
| Bottom Bracket Drop | 60 mm |
| Standover Height | 544 mm |
| Wheels | 700 |


















































