Healy Ridge Electric Bike
Schwinn
Crosscountry
Healy Ridge Electric Bike is een e-cross-country-mountainbike (2023) van Schwinn. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
8.5
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
8.7
Waarde
10.0
Pasvorm
7.0
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
9.2
Zeer hoog
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.4
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
9.1
Zeer verstelbaar
Rijcomfort
6.0
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
10.0
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Healy Ridge Electric Bike
Jaar
2023
Prijs
$1,099
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Wielen
26"
Frame
Frame
6061 aluminum, 10 mm x 135 mm dropout, replaceable hanger, 1 1/8 in headtube
Voorvork
26", Hi-Ten steel, 100 mm, bolt-on, 100 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
18-speed
Voorderailleur
31.8 mm clamp
Crankstel
Forged steel, 28/38/48T
Trapas
Cartridge, square taper, 73 mm
Ketting
KMC
Wielen
Achternaaf
Steel, ball bearing, 135 mm bolt-on, 36H
Velgen
Aluminum, double wall, 20 mm ID, 36H, non tubeless
Spaken
14G/13G, steel, black
Banden
26" x 1.95", wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Mechanical disc, aluminum, 160 mm rotor
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless front load, 80 mm, 6°, 31.8 mm clamp
Stuur
Aluminum, 660 mm width, 20 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
130 mm
Zadel
Zadel
Schwinn, steel rails
Zadelpen
Steel, 300 mm, 27.2 mm
Elektrische Componenten
Motor
250-watt pedal assist hub motor
Accu
280W Lithium Ion Battery
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.52 mm |
| Rake | 37 mm |
| Stack | 579 mm |
| Reach | 380 mm |
| Top Tube Length | 559 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 460 mm |
| Head Tube Angle | 70.5 ° |
| Head Tube Length | 150 mm |
| Wheelbase | 1047 mm |
| Wheels | 26" |


















































