Tempt E+ 26
Liv
Crosscountry
Tempt E+ 26 is een e-cross-country-mountainbike (2023) by Liv, in de Tempt-serie. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Op basis van de metrics springen eruit: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
6.4
Beoordeling

Image 1 of 3
Score Summary
Prestatie
5.1
Waarde
9.3
Pasvorm
6.8
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
7.5
Hoog
Klimefficiëntie
3.7
Zwaar maar beheersbaar
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.0
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.2
Verstelbaar
Rijcomfort
6.1
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.3
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
1.0
Korte ritten
Specificaties
Algemeen
Merk
Liv
Model
Tempt E+ 26
Jaar
2023
Prijs
$2,414
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Alivio, Altus
Wielen
26"
Frame
Frame
ALUXX-Grade aluminium, integrated KSA18 kickstand mount
Voorvork
SR Suntour XCM HLO 26", 80mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano Altus
Achterderailleur
Shimano Alivio, 9-speed
Cassette
Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-speed
Crankstel
Forged Alloy minimal Q-factor, 36T
Ketting
KMC e.9 Sport
Wielen
Voornaaf
Giant eTracker Sport, 9mm QR[F] SyncDrive Move 142mm [R]
Achternaaf
Giant eTracker Sport, 9mm QR[F] SyncDrive Move 142mm [R]
Velgen
Giant GX03V 26" Aluminium
Spaken
Stainless steel
Banden
Maxxis Ikon 26x2.20"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Tektro HD-M282, hydraulic disc, 160mm
Remhendels
Tektro HD-M282
Cockpit
Stuurpen
Giant Connect, 50mm
Stuur
Giant Connect XC Riser, 31.8mm
Handvatten
Liv Junior
Zadel
Zadel
Liv Youth Sport
Zadelpen
Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
Elektrische Componenten
Motor
SyncDrive Move, Rear Hub, 30Nm
Accu
EnergyPak 240Wh
Oplader
EnergyPak Smart 4A charger
Actieradius
1.0
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.49 mm |
| Bottom Bracket Height | 315 mm |
| Front Center | 630 mm |
| Rake | 40 mm |
| Trail | 101 mm |
| Stack | 553 mm |
| Reach | 370 mm |
| Top Tube Length | 535 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 320 mm |
| Head Tube Angle | 67 ° |
| Head Tube Length | 120 mm |
| Chainstay Length | 430 mm |
| Wheelbase | 1058 mm |
| Bottom Bracket Drop | 28 mm |
| Standover Height | 669 mm |
| Wheels | 26" |




























































