Race ELF (Fazua)
maxx
Crosscountry
Race ELF (Fazua) is een e-cross-country-mountainbike (2024) by Maxx, onderdeel van de Race-familie. Dit past bij rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Houding: comfortgerichte houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Sterke punten volgens de metrics: goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen, gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik en allround klimcapaciteit. Tegelijkertijd Om rekening mee te houden: een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en value hangt meer af van prioriteiten dan van puur ‘goedkoop’. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
Beoordeling

Score Summary
Prestatie
Built for speed and efficiency
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Waarde
Specificaties
Algemeen
Frame
Aandrijving
Wielen
Remmen
Cockpit
Zadel
Elektrische Componenten
Geometrie
| Afmetingen | XS |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.595 mm |
| Bottom Bracket Height | 305 mm |
| Front Center | 829 mm |
| Rake | 250 mm |
| Trail | -126 mm |
| Stack | 606 mm |
| Reach | 380 mm |
| Top Tube Length | 565 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 350 mm |
| Head Tube Angle | 68 ° |
| Head Tube Length | 140 mm |
| Chainstay Length | 437 mm |
| Wheelbase | 1084 mm |
| Wheels | 27" |
| Rider Min Height | 150 cm |
| Rider Max Height | 159 cm |


























































