KERAM 30 20mph 27.5
Orbea
Crosscountry
KERAM 30 20mph 27.5 is een e-cross-country-mountainbike (2023) by Orbea, in de Keram-serie. Het is ideaal voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Fit: comfortgerichte houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. Op basis van de metrics springen eruit: goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen, gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik en allround klimcapaciteit. Om rekening mee te houden: een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
6.0
Beoordeling

Image 1 of 3
Score Summary
Prestatie
6.0
Pasvorm
6.3
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.4
Gemiddeld
Klimefficiëntie
6.1
Alleskunner
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
3.2
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.1
Verstelbaar
Rijcomfort
6.2
Race-stijf
Waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
2.5
Korte ritten
Specificaties
Algemeen
Merk
Orbea
Model
KERAM 30 20mph 27.5
Jaar
2023
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Deore
Wielen
27.5"
Frame
Frame
Orbea Keram 2019, Hydroformed Alloy 6061, Hide out battery technology, bottle cage and dual battery compatible and hidden kickstand compatible
Voorvork
SR Suntour X1 Coil LO 100mm QR
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano Deore M4100
Achterderailleur
Shimano Deore M5120 SGS Shadow Plus
Cassette
Shimano CS-M4100 11-46t 10-Speed
Crankstel
PW EB04-NW34 G3
Ketting
KMC e10 Turbo Silver
Wielen
Velgen
Orbea OC1 25c Tubeless Ready
Banden
Kenda K1153 2.35" 22TPI
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano MT200 Hydraulic Disc
Cockpit
Stuurpen
Alloy 31.8mm interface 7º
Stuur
OC1 Flat 31.8mm 740mm
Zadel
Zadel
Selle Royal 2077 DRN
Zadelpen
Alloy 31.6x400mm Offset 0
Elektrische Componenten
Motor
BOSCH Active
Accu
BOSCH Performance 400Wh
Oplader
Compact Charger 2A (100-240V) Worldwide
Actieradius
2.5
Geometrie
| Afmetingen | SM |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.69 mm |
| Bottom Bracket Height | 307 mm |
| Front Center | 640 mm |
| Rake | 42 mm |
| Trail | 103 mm |
| Stack | 600 mm |
| Reach | 355 mm |
| Top Tube Length | 538 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 400 mm |
| Head Tube Angle | 67 ° |
| Head Tube Length | 105 mm |
| Chainstay Length | 475 mm |
| Wheelbase | 1112 mm |
| Bottom Bracket Drop | 43 mm |
| Standover Height | 798 mm |
| Wheels | 27" |
| Rider Min Height | 150 cm |
| Rider Max Height | 165 cm |




























































