MOTO 1
gasgas
Fatbike
MOTO 1 is een e-fatbike (2023) van Gasgas. Dit past bij een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: handig op zachter en losser terrein. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen, sterke prijs/kwaliteit-verhouding en allround klimcapaciteit. Tegelijkertijd Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
5.3
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
2.8
Waarde
8.4
Pasvorm
7.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.4
Laag
Klimefficiëntie
4.5
Alleskunner
Vering
1.0
Minimale vering
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.2
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.4
Verstelbaar
Rijcomfort
7.1
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
8.4
Goede waarde
Ondergrond Bereik
Zachte ondergrondBatterij
Batterij
2.1
Korte ritten
Specificaties
Algemeen
Merk
gasgas
Model
MOTO 1
Jaar
2023
Prijs
$2,939
Gewicht
32.3 kg
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Fatbike
Groepset
microSHIFT, microSHIFT Mezzo
Wielen
20"
Frame
Frame
20", Steel, Integrated battery
Voorvork
MOTO Rigid steel, Steel
Veringtype
Rigid
Aandrijving
Shifters
Microshift TS39-7R
Achterderailleur
Microshift RD-M26S, 7-S
Cassette
MICROSHIFT-1_12_28
Crankstel
GASGAS, 38 T
Ketting
KMC Z8.3
Wielen
Velgen
Front: Rim:, With eyelets / Hub: GASGAS KT-SR3F, 6-hole, Quick-release axle, Rear: Rim:, With eyelets / Hub: 6-hole
Banden
102-406, 20x
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Front: Tektro Gemini SL, 4-piston, Hydraulic disc brake, Rear: Tektro Gemini SL, 4-piston, Hydraulic disc brake
Cockpit
Stuur
GASGAS, 720 mm, Sweep: 12 °, Rise: 15 mm
Elektrische Componenten
Motor
Bafang H550, 250 W, 60 Nm
Accu
Bafang, 504 Wh, 48 V
Oplader
, 2 A
Actieradius
2.1
Geometrie
| Afmetingen | UNI |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 7.01 mm |
| Front Center | 531 mm |
| Rake | 357 mm |
| Stack | 340 mm |
| Head Tube Angle | 72 ° |
| Head Tube Length | 155 mm |
| Chainstay Length | 550 mm |
| Wheelbase | 1081 mm |
| Bottom Bracket Drop | 10 mm |
| Wheels | 20" |




























































