ECCENTRIC MINI PRO
NS
Crosscountry
ECCENTRIC MINI PRO is een cross-country-mountainbike (2024) van NS. Dit past bij een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen, gebalanceerde, veelzijdige snelheid voor dagelijks gebruik en allround klimcapaciteit. Tegelijkertijd Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
5.8
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.4
Pasvorm
6.8
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.8
Laag
Klimefficiëntie
5.2
Alleskunner
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.1
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.1
Verstelbaar
Rijcomfort
6.2
Race-stijf
Waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
NS
Model
ECCENTRIC MINI PRO
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Deore
Frame
Frame
NS BIKES AL6061-T6 CUSTOM ALLOY FRAME
Voorvork
MARZOCCHI BOMBER Z2, 100MM TRAVEL, AIR SPRING
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
SHIMANO DEORE 10S RAPIDFIRE PLUS
Cassette
SHIMANO DEORE 10S, 11-42T
Crankstel
NS BIKES JUNIOR 152MM, NARROW-WIDE 32T CHAINRING
Trapas
BSA 73MM SQUARE TAPER
Ketting
KMC X10-1
Wielen
Voornaaf
NS BIKES 15X100MM
Achternaaf
NS CASSETTE 135X10
Banden
SCHWALBE NOBBY NIC 27,5X2.25"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
SHIMANO MT-200, 160MM ROTORS
Cockpit
Stuurpen
NS DROP 31.8, 50MM, -10° ANGLE
Stuur
NS BIKES 720MM WIDE, 31.8MM, 12MM RISE
Handvatten
SALT WTB ARROW 115
Zadel
Zadel
SELLE ITALIA JUNIOR
Geometrie
| Afmetingen | 27cm |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.542 mm |
| Bottom Bracket Height | 280 mm |
| Front Center | 688 mm |
| Rake | 51 mm |
| Trail | 102 mm |
| Stack | 603 mm |
| Reach | 391 mm |
| Top Tube Length | 553 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 355 mm |
| Head Tube Angle | 66 ° |
| Head Tube Length | 100 mm |
| Chainstay Length | 415 mm |
| Wheelbase | 1094 mm |
| Bottom Bracket Drop | 68 mm |
| Standover Height | 648 mm |
| Wheels | 27" |




























































