Altura 1.1 – 27.5in
Schwinn
Crosscountry
Altura 1.1 – 27.5in is een cross-country-mountainbike (2024) by Schwinn, onderdeel van de Altura-familie. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Tegelijkertijd Vergeleken met specialisten is de trade-off minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
7.7
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
7.3
Waarde
9.9
Pasvorm
7.0
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.8
Laag
Klimefficiëntie
9.4
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.1
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.6
Verstelbaar
Rijcomfort
6.9
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Altura 1.1 – 27.5in
Jaar
2024
Prijs
$399
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Frame
Frame
Aluminum, 18", rigid, mountain
Voorvork
Alloy/steel, suspension
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Trigger shifter
Achterderailleur
L-Twoo
Crankstel
30T
Trapas
73 mm
Ketting
KMC Z7
Wielen
Achternaaf
Steel, ball bearing, 32H
Velgen
Alloy double wall, aluminum
Spaken
14G
Banden
27.5 in x 2.3 in, wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
JAK 7, mechanical disc, 160 mm rotor
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless, 60 mm, 7°, 31.8 mm clamp
Stuur
Schwinn, steel, 720 mm width, 15 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Schwinn mountain Kraton, single density
Zadel
Zadel
Vinyl, mountain
Zadelpen
Aluminum, 350 mm, 31.6 mm
Geometrie
| Afmetingen | 27.5" |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 310 mm |
| Front Center | 688 mm |
| Rake | 46 mm |
| Top Tube Length | 590 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 435 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 130 mm |
| Chainstay Length | 430 mm |
| Wheelbase | 1114 mm |
| Bottom Bracket Drop | 45 mm |
| Standover Height | 763 mm |
| Wheels | 27" |




























































