Thrasher 20″
Schwinn
Crosscountry
Thrasher 20″ is een cross-country-mountainbike (2024) van Schwinn. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Tegelijkertijd Om rekening mee te houden: een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.6
Beoordeling

Image 1 of 5
Score Summary
Prestatie
5.8
Waarde
9.9
Pasvorm
6.0
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
7.0
Gemiddeld
Klimefficiëntie
6.1
Alleskunner
Vering
3.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.9
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.6
Verstelbaar
Rijcomfort
4.7
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Thrasher 20″
Jaar
2024
Prijs
$369
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Tourney
Frame
Frame
Aluminum, 10.5", rigid, mountain
Voorvork
Schwinn, 20", steel steerer, 9 mm x 100 mm QR, QR, 40 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano REVOSHIFT twist, 7-speed
Achterderailleur
Shimano Tourney RD-TY300
Crankstel
Schwinn aluminum mountain, aluminum, 36T
Trapas
Loose ball bearing, square taper, 68 mm
Ketting
KMC Z7
Wielen
Achternaaf
Steel, ball bearing, 135 mm bolt-on, 32H
Velgen
Aluminum, double wall, 32H, non tubeless
Spaken
14G, steel, black
Banden
20 in x 2.1 in, wire bead
Remmen
Remtype
Rim
Rembeschrijving
Linear pull, aluminum
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless, 60 mm, 7?
Stuur
Steel, 560 mm width, 20 mm rise, 25.4 mm clamp
Handvatten
Schwinn mountain Kraton
Zadel
Zadel
Schwinn kids mountain, steel rails
Zadelpen
Steel, 300 mm, 27.2 mm
Geometrie
| Afmetingen | 24" |
|---|---|
| Rake | 31 mm |
| Top Tube Length | 463 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 270 mm |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Head Tube Length | 100 mm |
| Chainstay Length | 380 mm |
| Wheelbase | 893 mm |
| Standover Height | 577 mm |
| Wheels | 20" |




























































