Altura 2.3 – 29in
Schwinn
Crosscountry
Altura 2.3 – 29in is een cross-country-mountainbike (2024) van Schwinn, onderdeel van de Altura-familie. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk klimgedrag op langere hellingen en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
7.8
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
7.4
Waarde
9.9
Pasvorm
6.9
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.1
Gemiddeld
Klimefficiëntie
9.4
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.2
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.6
Verstelbaar
Rijcomfort
6.6
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Altura 2.3 – 29in
Jaar
2024
Prijs
$439
Categorie
Mountain
Subcategorie
Crosscountry
Frame
Frame
Aluminum, 18", rigid, mountain
Voorvork
Alloy/steel, suspension
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Trigger shifter
Achterderailleur
L-Twoo
Crankstel
30T
Trapas
73 mm
Ketting
KMC Z8.1
Wielen
Achternaaf
Steel, ball bearing, 32H
Velgen
Aluminum, double wall, 26 mm ID, 32H
Spaken
14G
Banden
29" x 2.25", wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
JAK 7, mechanical disc, 160 mm rotor
Cockpit
Stuurpen
Threadless, aluminum
Stuur
Aluminum, 750 mm width, 15 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Schwinn mountain Kraton, single density
Zadel
Zadel
Vinyl, mountain
Zadelpen
Aluminum, 350 mm, 31.6 mm
Geometrie
| Afmetingen | 29" |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 316 mm |
| Front Center | 738 mm |
| Rake | 35 mm |
| Top Tube Length | 634.1 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 450 mm |
| Head Tube Angle | 67 ° |
| Head Tube Length | 115 mm |
| Chainstay Length | 425 mm |
| Wheelbase | 1156 mm |
| Bottom Bracket Drop | 58 mm |
| Standover Height | 752 mm |
| Wheels | 29" |




























































