Stitched 720
Canyon
Dirt Jump
Stitched 720 is een dirt-jump (2023) van Canyon, in de Stitched-serie. Dit past bij rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen, sterke prijs/kwaliteit-verhouding en comfortgericht rijgevoel op langere ritten. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.3
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
5.5
Waarde
7.8
Pasvorm
6.8
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
5.0
Laag
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.0
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
6.6
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.9
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
7.8
Goede waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Canyon
Model
Stitched 720
Jaar
2023
Prijs
$2,099
Gewicht
12.7 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Truvativ Descendant
Wielen
26"
Frame
Frame
Canyon Stitched, Lightweight but highly robust frame. Category: 5. With BB box design for maximum bottom bracket stiffness, and progressive rear suspension tune for more airtime and harder impacts., Material: Aluminium (AL)
Voorvork
RockShox Pike DJ, Travel: 100 mm, Fork steer tube diameter: 1 1/8" - 1 1/4", Weight: 1.87 kg
Achterdemper
RockShox Monarch RT
Veringtype
Full
Aandrijving
Cassette
Canyon Stitched Driver
Crankstel
Truvativ Descendant 6K DUB 30T, Number of chainrings: 1
Trapas
SRAM BSA DUB, Bottom bracket standard: BSA 73, Weight: 86 g
Ketting
KMC Z510HX 1s | KMC Connection Link 1s
Wielen
Velgen
DT Swiss 533D | Stitched Hub, Rotor mount: IS 6-bolt
Banden
MAXXIS DTH 2.3", Width: 2.3", Weight: 650 g
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
SRAM Level TL
Cockpit
Stuurpen
Canyon G5, Modern design, extreme durability: Canyon G5 components were developed by our pros on the world's toughest trails., Fork steer tube diameter: 1 1/8", Clamping diameter: 31,8 mm
Stuur
Canyon G5, G5 stands for gravity riding, and category 5. This aluminium bar has superb ergonomics and durability., Clamping diameter: 31,8 mm, Width: 780 mm, Rise: 30 mm
Handvatten
Canyon Stitched
Zadel
Zadel
Canyon Stitched
Zadelpen
Canyon Stitched, Clamp diameter: 30,9 mm, Material: Aluminium (AL)
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.3 mm |
| Bottom Bracket Height | 323 mm |
| Front Center | 685 mm |
| Rake | 46 mm |
| Trail | 82 mm |
| Stack | 550 mm |
| Reach | 424 mm |
| Top Tube Length | 521 mm |
| Seat Tube Angle | 72.5 ° |
| Seat Tube Length | 326 mm |
| Head Tube Angle | 69 ° |
| Head Tube Length | 118 mm |
| Chainstay Length | 391 mm |
| Wheelbase | 1075 mm |
| Bottom Bracket Drop | 20 mm |
| Front Travel | 100 mm |
| Rear Travel | 100 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 140 cm |
| Rider Max Height | 200 cm |




























































