Stitched CFR Trial
Canyon
Dirt Jump
Stitched CFR Trial is een dirt-jump (2023) van Canyon. Het is ideaal voor rijders die een actiever, prestatiegericht offroad-gevoel zoeken. Houding: sportieve, actieve houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Op basis van de metrics springen eruit: sterk klimgedrag op langere hellingen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. Tegelijkertijd Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties en value hangt meer af van prioriteiten dan van puur ‘goedkoop’. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
4.4
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
3.7
Waarde
3.6
Pasvorm
6.6
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.2
Gemiddeld
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
1.0
Minimale vering
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
7.9
Sportief
Pasvorm Flexibiliteit
6.8
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
5.8
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
3.6
Te duur
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
Canyon
Model
Stitched CFR Trial
Jaar
2023
Prijs
$3,149
Gewicht
9.95 kg
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Truvativ Descendant
Wielen
24"
Frame
Frame
Canyon Stitched Trial, High-end carbon frame with integrated impact protection for maximum durability at a low weight of only 1,700 g., Axle dimension: 12x148 mm, Material: Carbon (CF)
Voorvork
Canyon FK0097-01, Fork steer tube diameter: 1 1/8" - 1,5", Material: Carbon (CF)
Veringtype
Rigid
Aandrijving
Cassette
Canyon EP1549-01 Chainring, Number of sprockets: 1
Crankstel
SRAM Descendant 6K, Number of chainrings: 1
Trapas
SRAM BSA DUB, Bottom bracket standard: BSA 73, Weight: 87 g
Ketting
KMC X11-93
Wielen
Velgen
DT Swiss TR1700, Rotor mount: IS 6-bolt | DT Swiss TR1700, Rotor mount: IS 6-bolt, Weight: 840 g
Banden
Continental Air King, Width: 2.35"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Magura MT7 | MAGURA MT7, Number of pistons: 4
Cockpit
Stuurpen
SQlab 80X Trial Fabio Wibmer, Fork steer tube diameter: 1 1/8", Clamping diameter: 31,8 mm
Stuur
SQlab 30X Trial Fabio Wibmer, Clamping diameter: 31,8 mm, Width: 730 mm, Rise: 84 mm
Handvatten
SQlab 70X Fabio Wibmer
Zadel
Zadel
SQlab 60X Trial Fabio Wibmer
Zadelpen
Canyon Stitched, Clamp diameter: 25,4 mm, Material: Aluminium (AL)
Geometrie
| Afmetingen | MD |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.2 mm |
| Front Center | 626 mm |
| Rake | 25 mm |
| Stack | 527 mm |
| Reach | 440 mm |
| Top Tube Length | 576 mm |
| Seat Tube Angle | 75 ° |
| Seat Tube Length | 284 mm |
| Head Tube Angle | 73 ° |
| Head Tube Length | 145 mm |
| Chainstay Length | 366 mm |
| Wheelbase | 992 mm |
| Bottom Bracket Drop | -10 mm |
| Standover Height | 705 mm |
| Wheels | 24" |
| Rider Min Height | 140 cm |
| Rider Max Height | 200 cm |




























































