Metropolis 1
NS
Dirt Jump
Metropolis 1 is een dirt-jump (2024) van NS. Deze fiets is gericht op een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Gebruik: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Op basis van de metrics springen eruit: sterk klimgedrag op langere hellingen, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.0
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.9
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.1
Gemiddeld
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.4
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.1
Verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
NS
Model
Metropolis 1
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Frame
Frame
NS Bikes custom butted 4130 cromoly, integrated headset
Voorvork
Marzocchi Bomber Z2 E-bike+, 100mm travel, 100x15mm, 1.5T
Achterdemper
/
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
/
Cassette
/
Crankstel
Salt 170mm 25t
Trapas
WTP, Spanish BB 68mm
Ketting
PYC P510H, 1spd
Wielen
Voornaaf
NS 100x15mm (sealed bearings)
Achternaaf
NS 135x10mm single speed, 10T driver (sealed bearings)
Velgen
NS Dirt 26”, 32h
Spaken
Spokes w/14mm nipples
Banden
Kenda Small Block 8 26x2.1"
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Tektro MD-M300 Aries 180mm
Cockpit
Stuurpen
NS Chemical 25.4
Stuur
NS Lick , 740mm
Handvatten
NS Hold Fast Unlocked
Zadel
Zadel
NS Dirt saddle
Zadelpen
NS Dirt, 25,4
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.383 mm |
| Bottom Bracket Height | 358 mm |
| Front Center | 648 mm |
| Rake | 31 mm |
| Trail | 92 mm |
| Stack | 560 mm |
| Reach | 405 mm |
| Top Tube Length | 589 mm |
| Seat Tube Angle | 70 ° |
| Seat Tube Length | 328 mm |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Chainstay Length | 381 mm |
| Wheelbase | 1028 mm |
| Bottom Bracket Drop | -15 mm |
| Standover Height | 743 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































