MOVEMENT 2 BLACK CAMO
NS
Dirt Jump
MOVEMENT 2 BLACK CAMO is een dirt-jump (2024) van NS, in de Movement-serie. Deze fiets is gericht op rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Fit: uitgebalanceerde houding. Terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en een balans tussen comfort en directheid. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare dirt jump-modellen.
6.0
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.7
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.1
Gemiddeld
Klimefficiëntie
8.6
Klimmer
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.7
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.9
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
NS
Model
MOVEMENT 2 BLACK CAMO
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
Race Face
Frame
Frame
, NS Bikes AL6061-T6 custom formed and butted tubes, 135x10 horizontal dropouts
Voorvork
, Manitou Circus Expert, 100mm travel, 110x20mm, 1.5T
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Cassette
, Driver 10t
Crankstel
, RaceFace Aeffect 170mm
Trapas
, RafeFace BSA 68mm (sealed bearings)
Ketting
, PYC P510H, 1spd
Wielen
Voornaaf
, NS 110x20mm (sealed bearings)
Achternaaf
, NS 135x10mm single speed, 10T driver
Velgen
, NS Bikes Dirt 26", 29mm wide, 32h
Banden
, Kenda Small Block 8 26x2.1"
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
, Lanxxi Nutt Hydraulic disc brake, 160mm
Cockpit
Stuurpen
, Octane One NuTone
Stuur
, Octane One
Handvatten
, NS Hold Fast Unlocked
Zadel
Zadel
, Octane One Pivotal Camo
Zadelpen
, Octane One Pivotal
Geometrie
| Afmetingen | 26" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.383 mm |
| Bottom Bracket Height | 320 mm |
| Front Center | 648 mm |
| Rake | 41 mm |
| Trail | 81 mm |
| Stack | 560 mm |
| Reach | 405 mm |
| Top Tube Length | 589 mm |
| Seat Tube Angle | 70 ° |
| Seat Tube Length | 328 mm |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Head Tube Length | 115 mm |
| Chainstay Length | 381 mm |
| Wheelbase | 1028 mm |
| Bottom Bracket Drop | 15 mm |
| Standover Height | 743 mm |
| Front Travel | 100 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































