Movement 24
NS
Dirt Jump
Movement 24 is een dirt-jump (2024) by NS, in de Movement-serie. Het is ideaal voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. Tegelijkertijd Vergeleken met specialisten is de trade-off een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
5.6
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.3
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.0
Laag
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.7
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.2
Verstelbaar
Rijcomfort
5.7
Race-stijf
Waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
NS
Model
Movement 24
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Groepset
SX Eagle
Frame
Frame
NS Bikes AL6061-T6 custom formed and butted tubes, 135x10mm dropouts
Voorvork
RST F1RST 24-15, 80mm travel, 15x100mm, Air spring, Hydrualic Rebound & Compression Adjust
Achterdemper
/
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
/
Achterderailleur
/
Cassette
: 10T
Crankstel
SRAM SX 155mm, 26t
Trapas
SRAM Powerspline 73mm
Ketting
PYC P510H, 1spd
Wielen
Voornaaf
NS Bikes 100x15mm sealed berings
Achternaaf
NS Bikes 135x10mm single speed, 10T driver (loose ball)
Velgen
NS Bikes Junior 24”, 32h
Spaken
Spokes w/14mm nipples
Banden
Kenda Small Block 8 24x2.1"
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Front: Tektro MD-M280 Aries 160mm, Rear: Rever Attack-U, 160mm
Cockpit
Stuurpen
NS Bikes Chemical 25.4
Handvatten
NS Hold Fast
Zadel
Zadel
NS Bikes Junior Rail
Zadelpen
Kalloy 30.9mm
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.481 mm |
| Front Center | 596 mm |
| Rake | 19 mm |
| Stack | 548 mm |
| Reach | 370 mm |
| Top Tube Length | 541 mm |
| Seat Tube Angle | 70 ° |
| Seat Tube Length | 325 mm |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Chainstay Length | 354 mm |
| Wheelbase | 949 mm |
| Bottom Bracket Drop | -15 mm |
| Standover Height | 681 mm |
| Wheels | 24" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































