Zircus 24
NS
Dirt Jump
Zircus 24 is een dirt-jump (2024) van NS. In de praktijk is dit een sterke match voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Gebruik: meer in z’n element in het bikepark (gravity). Op basis van de metrics springen eruit: sterk klimgedrag op langere hellingen, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. Tegelijkertijd De belangrijkste trade-off is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
5.7
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.3
Pasvorm
6.5
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.0
Gemiddeld
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.0
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.2
Verstelbaar
Rijcomfort
5.6
Race-stijf
Waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
NS
Model
Zircus 24
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Frame
Frame
NS Bikes AL6061-T6 custom formed and butted tubes
Voorvork
RST Capa T, 50mm travel, 9mm axle, soft spring, 1&1/8” steerer tube
Achterdemper
/
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
/
Cassette
freewheel 14t
Crankstel
Samox 152mm 26t
Trapas
FSA, square taper
Ketting
PYC P510H, 1spd
Wielen
Voornaaf
NS 100x9mm bolt-on
Achternaaf
NS 135x10mm single speed, 10T driver
Velgen
NS Junior 24”, 32h
Spaken
Spokes w/14mm nipples
Banden
Kenda Small Block 8 24x2.1
Remmen
Remtype
Rim
Rembeschrijving
Alhonga v-brake
Cockpit
Stuurpen
NS Tone 31.8, 45mm
Stuur
NS 31.8, 660mm 20mm rise
Handvatten
WTP Arrow 115, kids spec
Zadel
Zadel
Octane One Rocker Junior
Zadelpen
Octane One fat seat-post combo
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.464 mm |
| Front Center | 638 mm |
| Rake | 21 mm |
| Stack | 546 mm |
| Reach | 373 mm |
| Top Tube Length | 540 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 305 mm |
| Head Tube Angle | 67 ° |
| Chainstay Length | 365 mm |
| Wheelbase | 1002 mm |
| Bottom Bracket Drop | -25 mm |
| Standover Height | 642 mm |
| Wheels | 24" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































