Zircus black
NS
Dirt Jump
Zircus black is een dirt-jump (2024) van NS. Het is ideaal voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Houding: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: meer in z’n element in het bikepark (gravity). De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterk klimgedrag op langere hellingen, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.0
Beoordeling

Image 1 of 1
Score Summary
Prestatie
5.9
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.1
Gemiddeld
Klimefficiëntie
9.9
Berggeit
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
6.3
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
7.2
Verstelbaar
Rijcomfort
5.9
Gebalanceerd
Waarde
Ondergrond Bereik
Bike ParkSpecificaties
Algemeen
Merk
NS
Model
Zircus black
Jaar
2024
Categorie
Mountain
Subcategorie
Dirt Jump
Frame
Frame
NS Bikes 6061-T6 custom formed and butted tubes
Voorvork
RST Dirt T, 100mm travel, 9mm axle, 1&1/8” steerer tube
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Crankstel
Samox 170mm 26t
Trapas
FSA, square taper
Ketting
PYC-510H, 1spd
Wielen
Voornaaf
NS 100x9mm bolt-on
Achternaaf
NS 135x10mm single speed, 10T driver
Velgen
Jalco DBX 26”, NS Fundamental 26”, 32h
Spaken
Spokes w/14mm nipples
Banden
Kenda Small Block 8 26x2.1
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Front: Alhonga v-brake, Rear: Tektro MD-M280 Aries 160mm
Cockpit
Stuurpen
NS Drop 31.8, 50mm, angle +10°
Stuur
NS 31.8, 740mm, 30mm rise
Handvatten
NS Hold Fast Unlocked
Zadel
Zadel
Octane One fat seat-post combo
Zadelpen
Octane One fat seat-post combo
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.39 mm |
| Bottom Bracket Height | 358 mm |
| Front Center | 648 mm |
| Rake | 52 mm |
| Trail | 70 mm |
| Stack | 560 mm |
| Reach | 403 mm |
| Top Tube Length | 589 mm |
| Seat Tube Angle | 70 ° |
| Seat Tube Length | 328 mm |
| Head Tube Angle | 70 ° |
| Chainstay Length | 381 mm |
| Wheelbase | 1048 mm |
| Bottom Bracket Drop | -15 mm |
| Standover Height | 743 mm |
| Wheels | 26" |
| Rider Min Height | 120 cm |




























































