METRIC 1.0
CTM
Crosscountry
METRIC 1.0 is een e-cross-country-mountainbike (2024) by CTM, in de Metric-serie. Het is ideaal voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Fit: comfortgerichte houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. Sterke punten volgens de metrics: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Vergelijk deze fiets op MatchBikes.com met vergelijkbare cross-country-modellen.
6.8
Beoordeling

Image 1 of 2
Score Summary
Prestatie
5.9
Waarde
9.6
Pasvorm
6.7
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
8.6
Zeer hoog
Klimefficiëntie
4.7
Alleskunner
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
4.7
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.6
Verstelbaar
Rijcomfort
6.2
Race-stijf
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.6
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
4.4
Regelmatige ritten
Specificaties
Algemeen
Merk
CTM
Model
METRIC 1.0
Jaar
2024
Prijs
$2,257
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
Acera, Shimano
Wielen
27.5"
Frame
Frame
ALU 6061, M (16"), L (18")
Voorvork
Suntour XCM32 ATB, UFO, DS, 80mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano SL-M315/8 sp.
Achterderailleur
Shimano Acera RD-M3020
Crankstel
Bafang 42T, 170mm
Ketting
KMC Z8
Wielen
Achternaaf
Novatec D041DSB/D142TSE,36H,CL
Velgen
RMX ROCKY22 584 36H
Banden
WTB Horizon 650x47
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano MT200 / SMRT10S
Cockpit
Stuurpen
CTM AS-822 90mm
Stuur
CTM rise bar, 640/31.8mm
Zadel
Zadel
CTM
Zadelpen
CTM 350x31.6 mm
Elektrische Componenten
Motor
BAFANG M200 / 250W / 65Nm
Accu
CTM IGB 630Wh / 36V / 17.5Ah
Actieradius
4.4
Geometrie
| Afmetingen | 16" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.659 mm |
| Front Center | 652 mm |
| Rake | 46 mm |
| Stack | 657 mm |
| Reach | 396 mm |
| Top Tube Length | 590 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 440 mm |
| Head Tube Angle | 71 ° |
| Head Tube Length | 170 mm |
| Chainstay Length | 485 mm |
| Wheelbase | 1131 mm |
| Wheels | 27" |




























































