METRIC 2.0
CTM
Crosscountry
METRIC 2.0 is een e-cross-country-mountainbike (2024) van CTM. In de praktijk is dit een sterke match voor rijders die comfort en vertrouwen prioriteren op langere offroad-ritten. Houding: comfortgerichte houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen. Als dit dichtbij voelt: vergelijk hem op MatchBikes.com met alternatieven.
6.8
Beoordeling

Image 1 of 2
Score Summary
Prestatie
5.8
Waarde
9.6
Pasvorm
6.9
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
8.8
Zeer hoog
Klimefficiëntie
4.2
Alleskunner
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
4.7
Comfort
Pasvorm Flexibiliteit
8.6
Verstelbaar
Rijcomfort
6.5
Gebalanceerd
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.6
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
4.3
Regelmatige ritten
Specificaties
Algemeen
Merk
CTM
Model
METRIC 2.0
Jaar
2024
Prijs
$2,624
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
CUES
Wielen
29"
Frame
Frame
ALU 6061, M (16"), L (18")
Voorvork
Suntour XCM32 ATB, UFO, DS, 80mm
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Shimano CUES SL-U4000/9sp.
Achterderailleur
Shimano CUES RD-U4000
Crankstel
Lasco, 42T, 170mm
Ketting
KMC X9e
Wielen
Achternaaf
Novatec D041DSB/D142TSE,36H,CL
Velgen
WTB ST i23 TCS 2.0 29" 36H
Banden
WTB Cruz 29x2.0" Comp
Remmen
Remtype
Hydraulic Disc
Rembeschrijving
Shimano MT200 / SMRT10M
Cockpit
Stuurpen
CTM UP2/90mm
Stuur
CTM rise bar, 660/31.8 mm
Zadel
Zadel
CTM
Zadelpen
CTM 350x31.6 mm
Elektrische Componenten
Motor
BAFANG M500 / 250W / 95Nm
Accu
CTM IGB 672Wh / 48V / 14Ah
Actieradius
4.3
Geometrie
| Afmetingen | 16" |
|---|---|
| Stack Reach Ratio | 1.659 mm |
| Front Center | 652 mm |
| Rake | 46 mm |
| Stack | 657 mm |
| Reach | 396 mm |
| Top Tube Length | 590 mm |
| Seat Tube Angle | 73 ° |
| Seat Tube Length | 440 mm |
| Head Tube Angle | 71 ° |
| Head Tube Length | 170 mm |
| Chainstay Length | 485 mm |
| Wheelbase | 1131 mm |
| Wheels | 29" |




























































