Ridgewood 29in Electric Bike
Schwinn
Crosscountry
Ridgewood 29in Electric Bike is een e-cross-country-mountainbike (2023) by Schwinn. Deze fiets is gericht op rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Houding: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. Op basis van de metrics springen eruit: sterke prijs/kwaliteit-verhouding, sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein en capabele vering op ruwer terrein. Wat hij iets inlevert is een straffer rijgevoel dan comfort-first opties. Volgende stap: vergelijk deze fiets op MatchBikes.com.
6.8
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
5.8
Waarde
9.9
Pasvorm
6.3
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
8.4
Zeer hoog
Klimefficiëntie
4.2
Alleskunner
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.9
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.4
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.4
Stevig
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Ridgewood 29in Electric Bike
Jaar
2023
Prijs
$1,499
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT
Wielen
29"
Frame
Frame
6061 aluminum, internal cable routing, 10 mm x 135 mm dropout, replaceable hanger, 1 1/8 in headtube
Voorvork
Schwinn, 29", Hi-Ten steel, 100 mm, bolt-on, 100 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Microshift, 7
Achterderailleur
Microshift
Crankstel
Aluminum 170 mm, 42T
Trapas
Cartridge, square taper, 68 mm
Ketting
KMC
Wielen
Achternaaf
Ball bearing, 36H, 6-bolt
Velgen
Alloy double wall, alloy
Spaken
14G/13G, stainless steel, black
Banden
Kenda Kadre, 29 in x 2.20 in, wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Mechanical disc, aluminum, 180 mm front, 160 mm rear rotor
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless front load, 80 mm, 7°, 31.8 mm clamp
Stuur
Schwinn, aluminum, 640 mm width, 30 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Kraton
Zadel
Zadel
Schwinn, steel rails
Zadelpen
Steel, 300 mm, 22.2 mm
Elektrische Componenten
Motor
250-watt pedal assist hub motor
Accu
280W Lithium Ion Downtube Battery
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 319 mm |
| Front Center | 710 mm |
| Rake | 34 mm |
| Top Tube Length | 629 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 450 mm |
| Head Tube Angle | 69.5 ° |
| Head Tube Length | 150 mm |
| Chainstay Length | 449 mm |
| Wheelbase | 1153 mm |
| Bottom Bracket Drop | 55 mm |
| Wheels | 29" |

























































