Ridgewood 27.5in Electric Bike
Schwinn
Crosscountry
Ridgewood 27.5in Electric Bike is een e-cross-country-mountainbike (2023) by Schwinn. Dit past bij rijders die een uitgebalanceerde offroad-setup zoeken. Fit: uitgebalanceerde houding. Gebruik: het best op flow trails en efficiënt rollen. Qua metrics valt hij op door sterke prijs/kwaliteit-verhouding, comfortgericht rijgevoel op langere ritten en capabele vering op ruwer terrein. Vergeleken met specialisten is de trade-off minder focus op pure snelheid dan speed-georiënteerde builds. Zet hem in de compare op MatchBikes.com en kijk hoe hij scoort.
6.9
Beoordeling

Image 1 of 6
Score Summary
Prestatie
6.0
Waarde
9.9
Pasvorm
6.4
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
8.2
Zeer hoog
Klimefficiëntie
4.7
Alleskunner
Vering
5.0
Zelfverzekerde trailcontrole
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.8
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
6.5
Gemiddeld verstelbaar
Rijcomfort
6.7
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsSpecificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Ridgewood 27.5in Electric Bike
Jaar
2023
Prijs
$1,499
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT
Wielen
27.5"
Frame
Frame
6061 aluminum, internal cable routing, 10 mm x 135 mm dropout, replaceable hanger, 1 1/8 in headtube
Voorvork
Schwinn, 27.5", Hi-Ten steel, 100 mm, bolt-on, 100 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Achterderailleur
Microshift
Voorderailleur
Microshift, 7
Crankstel
Aluminum 170 mm, 42T
Trapas
Cartridge, square taper, 68 mm
Ketting
KMC
Wielen
Achternaaf
Ball bearing, 36H, 6-bolt
Velgen
Aluminum, double wall, 25 mm ID, 36H, non tubeless
Spaken
14G/13G, stainless steel, black
Banden
Kenda Kadre, 27.5 in x 2.20 in, wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
Mechanical disc, aluminum, 180 mm front, 160 mm rear rotor
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless front load, 80 mm, 7°, 31.8 mm clamp
Stuur
Schwinn, aluminum, 640 mm width, 30 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Kraton
Zadel
Zadel
Schwinn, steel rails
Zadelpen
Steel, 300 mm, 22.2 mm
Elektrische Componenten
Motor
250W geared, brushless rear hub motor
Accu
280W Lithium Ion integrated downtube
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Rake | 34 mm |
| Top Tube Length | 628 mm |
| Seat Tube Angle | 72.5 ° |
| Seat Tube Length | 500 mm |
| Head Tube Angle | 68.5 ° |
| Head Tube Length | 160 mm |
| Chainstay Length | 448 mm |
| Wheelbase | 1142 mm |
| Standover Height | 749 mm |
| Wheels | 27" |

























































